импулсен датчик, колянов вал HERTH+BUSS JAKOPARTS J5661020
Информация за продукта
електронапрежение : 12 V
брой контакти: 2
Добави в любими
Вземи 10% отстъпка с един клик!!!
Разбери как сега!
Разбери как сега!
Регистрирай се в сайта и ще получиш 10% отстъпка за всяка онлайн поръчка!
MITSUBISHI: M617112
MITSUBISHI: MW31216432
MITSUBISHI: MW30750772
NISSAN: 23731-00Q0E
NISSAN: 23731-AW300
NISSAN: 23731-AW30A
NISSAN: 23750-00QAB
NISSAN: 23750-00QAJ
NISSAN: 77001-13552
NISSAN: 82006-88405
OPEL: 09110729
OPEL: 1232268
OPEL: 1238268
OPEL: 44 02 729
OPEL: 4414098
OPEL: 4430629
OPEL: 44 30 896
OPEL: 55571994
OPEL: 91167211
OPEL: 93161482
OPEL: 93857630
OPEL: 93859837
OPEL: 93859838
OPEL: 4418589
OPEL: 093857630
OPEL: 04430629
OPEL: 04414098
OPEL: 091167211
OPEL: 093859838
OPEL: 025 195 551
OPEL: 004414098
OPEL: 093859837
OPEL: 04 402 729
RENAULT: 82 00 688 405
RENAULT: 23731-00Q0E
RENAULT: 77 00 113 552
RENAULT: 82 00 443 891
RENAULT: 23750-00QAB
RENAULT: 23750-00QAJ
SUZUKI: 33220-67J02-000
SUZUKI: 33220-67J01-000
SUZUKI: 33220-67J02
SUZUKI: 33220-67J01
SUZUKI: 33220-67J00-000
SUZUKI: 33220-67J00
VOLVO: 30617112
VOLVO: 31216432
CHEVROLET: 91167211
CHEVROLET: 93857630
CHEVROLET: 93859837
CHEVROLET: 55571994
CHEVROLET: 93859838
CHEVROLET: 01249089
CHEVROLET: 1249089
DACIA: 8200688405
DACIA: 7700113552
INFINITI: 23731-00Q0F
INFINITI: 23731-00Q0E
INFINITI: 23731-AW300
INFINITI: 23731-AW30A
INFINITI: 23750-00QAB
INFINITI: 23750-00QAJ
HELLA: 6PU 009 163-341
HELLA: 6PU 009 167-391
NGK: 81251
NGK: 81053
NGK: CMN2-A252
NGK: CMN2-R054
VALEO: 254006
VALEO: 254146
BREMI: 60298
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J5661020
HUTCHINSON: HTG 145
QUINTON HAZELL: XREV322
QUINTON HAZELL: QTT1133
QUINTON HAZELL: XREV570
RENAULT TRUCKS: 77 00 113 552
RENAULT TRUCKS: 82 00 443 891
RENAULT TRUCKS: 82 00 688 405
RENAULT TRUCKS: 8200676078
FACET: 9.0291
FACET: 9.0553
HITACHI: 138133
GENERAL MOTORS: 09110729
GENERAL MOTORS: 55571994
GENERAL MOTORS: 93859838
GENERAL MOTORS: 093859838
MONARK: 090650341
FEBI BILSTEIN: 103658
FEBI BILSTEIN: 38711
SWAG: 40 93 8711
TRISCAN: 8855 10101
TRISCAN: 8855 24139
DELPHI: SS11248
DELPHI: SS11334
METZGER: 0902083
METZGER: 0902273
METZGER: 902083
INA: 531 0630 30
BREDA LORETT: TDI3011
OPTIMAL: 07-S072
OPTIMAL: 07-S226
OPTIMAL: 07-S134
MEYLE: 614 800 0022
AIRTEX: TP-0074
VEMO: V46-72-0016
VEMO: V40-72-0617
EPS: 1.953.291
EPS: 1.953.553
KW: 453 291
KW: 453 553
BBT: CSS700
KAVO PARTS: ECR-6515
EFI AUTOMOTIVE: 303170
EFI AUTOMOTIVE: 303238
EFI AUTOMOTIVE: 303357
CALORSTAT by Vernet: CS0208
CALORSTAT by Vernet: CS0373
CALORSTAT by Vernet: CS0392
ERA: 550139
ERA: 551238
ERA: 550614
ERA: 551189
ERA: 550139A
ERA: 551189A
FAE: 79183
FAE: 79395
FAE: 79254
MEAT & DORIA: 871009
MEAT & DORIA: 87409
MEAT & DORIA: 87462
IPD: 40-2102
SEIM: CP214
JP GROUP: 1293701600
INTERMOTOR: 17235
INTERMOTOR: 18988
INTERMOTOR: CS1263
INTERMOTOR: CS1835
INTERMOTOR: EPS016
INTERMOTOR: EPS724
INTERMOTOR: LCS243
INTERMOTOR: LCS585
INTERMOTOR: 19284
INTERMOTOR: CS1629
INTERMOTOR: EPS484
INTERMOTOR: LCS478
KAWE: 8855 10101
KAWE: 8855 24139
SIDAT: 83.029
SIDAT: 83.3318
SIDAT: 83.393
SIDAT: 83.3318A2
AUTEX: 903107
TOPRAN: 207 505
WALKER PRODUCTS: 235-1919
WALKER PRODUCTS: 235-1916
AUTOMEGA: 150065810
AUTOMEGA: 211180015
BLUE PRINT: ADN17245
DT Spare Parts: 6.27361
ANGLI: 17140
ANGLI: 17208
KLAXCAR FRANCE: RX16550
MAXGEAR: 24-0135
LUCAS ENGINE DRIVE: LDK0636
LUCAS ENGINE DRIVE: LDK0637
LUCAS ENGINE DRIVE: LDK0618
LUCAS ENGINE DRIVE: LDK0654
LUCAS ENGINE DRIVE: LDK0638
MOTAQUIP: LVRC231
MOTAQUIP: LVRC533
MOTAQUIP: LVRC571
FISPA: 83.029
FISPA: 83.3318
FISPA: 83.393
AUTOMOTOR France: PSE1061
ELTA AUTOMOTIVE: EE0016
ELTA AUTOMOTIVE: SEB991
ELTA AUTOMOTIVE: XCS6015
ELTA AUTOMOTIVE: EE0236
ELTA AUTOMOTIVE: XCS6127
KAMOKA: 109050
A.I.C. Competition: 54635
LUCAS: SEB991
KRAFT AUTOMOTIVE: 8805100
PATRON: PE40110
ASAM: 74173
3RG: 13609
LYNXauto: PB-1202
PROCODIS FRANCE: GT036
PROCODIS FRANCE: KTD4046
ABAKUS: 120-04-101
OSSCA: 19926
OSSCA: 25952
MOBILETRON: CS-E068
MOBILETRON: CS-E217
ITN: 03-BT-3011CR
ITN: 15-CS-132
AUTLOG: AS4749
AUTLOG: AS4237
AUTLOG: RT1382
AUTLOG: AS4467
MDR: EPS-1953 291
MDR: EPS-1953 553
HC-Cargo: 150674
WILMINK GROUP: WG1252457
WILMINK GROUP: WG1408351
WILMINK GROUP: WG1430045
WILMINK GROUP: WG1430749
WILMINK GROUP: WG1493839
WILMINK GROUP: WG1494409
WILMINK GROUP: WG1785178
WILMINK GROUP: WG1796370
WILMINK GROUP: WG1408384
WILMINK GROUP: WG1494379
WILMINK GROUP: WG1791728
WILMINK GROUP: WG1791827
FAST: FT75536
FAST: FT75558
FAST: FT75547
ESEN SKV: 17SKV327
TRICLO: 435752
EUROREPAR: 1611259480
GEBE: 9 2059 1
GEBE: 9 2032 1
CSV electronic parts: CSR9029
CSV electronic parts: CSR3403
CSV electronic parts: CSR3403C
CSV electronic parts: CSR3318
WE PARTS: 410570063
WE PARTS: 410570362
WE PARTS: 410570414
WE PARTS: 410570937
MEYLE: 16-14 810 0003
KAVO PARTS: ECR-1012
ESEN SKV: 17SKV528
DAKAtec: 420068
MTR: 12176185
BOSCH: 0 986 280 486
MAGNETI MARELLI: 064848246010
SASIC: 9444015
HOFFER: 7517409
NPS: N578N07
APC: SAS10199
Monark : 090650341
AUTOTEAM: L3029
STELLOX: 06-00040-SX
WAI: CRK9013
WILMINK GROUP: WG1493342
NTY: ECP-NS-012
Stark: SKSPS-0370086
RIDEX: 3946S0086
LEMARK: LCS243
ENGITECH: ENT800010
JPN: 75E1079-JPN
MOTORAD: 1KR557
AIC: 54635
SIDAT: 83.3403
SIDAT: 83.3403A2
BREMI: 60379
METZGER: 0902456
MAGNETI MARELLI: 064848227010
ERA: 551238A
MEAT & DORIA: 871087
MEAT & DORIA: 871087E
HOFFER: 75171009
HOFFER: 75171087
HOFFER: 75171087E
MOTORAD: 1KR567
FISPA: 83.3318A2
FISPA: 83.3403
FISPA: 83.3403A2
WE PARTS: 410570844
ELTA AUTOMOTIVE: EE0134
ELTA AUTOMOTIVE: XCS6507
AUTOTEAM: L33403
AUTOTEAM: L33403A2
LUCAS: SEB5050
WAI: CRK9317
HC-Cargo: 151044
WILMINK GROUP: WG1821493
WILMINK GROUP: WG1900529
WILMINK GROUP: WG1966991
WILMINK GROUP: WG2015589
Stark: SKCPS-0360220
RIDEX: 833C0219
LEMARK: LCS585
WILMINK GROUP: WG1966970
GATES: T43035
DAYCO: ATB2223
FEBI BILSTEIN: 19846
TRISCAN: 8646 25108
SNR: GT355.36
SNR: KD455.43
SNR: KD455.44
SNR: KD455.45
SNR: KD455.52
SNR: KD455.60
SNR: KDP455.520
SWAG: 60 91 9846
DOLZ: 06KD124
VAICO: V46-0299
KAMOKA: R0164
INA: 530 0638 10
INA: 530 0638 30
Saleri SIL: K2PA1452
Saleri SIL: T4076
Saleri SIL: T5175
Saleri SIL: TK1278
MGA: GD1183
MGA: X425H1
MGA: X425H2
MGA: X425H3
MGA: X546H2
SASIC: 1704008
GGT: PUKD124
CAUTEX: 770069
SchferbartholdGmbH: 310 28 655 01 11
REPKIT: RKT2109
REPKIT: RKT3191
REPKIT: RKTK1072
REPKIT: RKTK1073
REPKIT: RKTK1073PA
KM International: FI8820
CALIBER: 37963
AUTOTEAM: A03528
STELLOX: 03-40133-SX
AUTOKIT: 03.80393
AUTOKIT: 03.81475
AUTOKIT: 04.5261
AUTOKIT: 04.5262
AUTOKIT: 04.5262PA
Metalcaucho: 49329
STC: T449329
DEXWAL MOBIDEX: 03-698
DEXWAL MOBIDEX: 07-165
WILMINK GROUP: WG1710083
WILMINK GROUP: WG1710084
WILMINK GROUP: WG2005395
FARE SA: 21931
A.B.A: YD205555
HART: 353 436
Stark: SKTBK-0760136
Stark: SKTPT-0650112
RIDEX: 308T0113
MEC-DIESEL: 380507
MOVIS: AST2109
MOVIS: AST3191
MOVIS: ASTK1072
MOVIS: ASTK1073
MOVIS: ASTK1073PA
MTR: AVR_530063810
Storm: 888015
BREMI: 60304
METZGER: 0902214
MAGNETI MARELLI: 064848277010
TRISCAN: 8855 10143
VEMO: V46-72-0077
KAWE: 8855 10143
HOFFER: 7517462
MOTORAD: 1KR558
CSV electronic parts: CSR9393
GEBE: 9 2398 1
AUTOTEAM: L3393
HC-Cargo: 151074
SWAG: 60 10 3658
SEIM: CP311
TOPRAN: 208 017
LUCAS: SEB1610
MOBILETRON: CS-E152
WILMINK GROUP: WG1494380
WILMINK GROUP: WG1837728
Stark: SKCPS-0360171
RIDEX: 833C0171
LEMARK: LCS478
SATO tech: E61-4136
SIDAT: 83.577
MEAT & DORIA: 87674
HOFFER: 7517674
FISPA: 83.577
WE PARTS: 410570585
