запалителна бобина AIC 50790
Информация за продукта
:
Добави в любими
Вземи 10% отстъпка с един клик!!!
Разбери как сега!
Разбери как сега!
Регистрирай се в сайта и ще получиш 10% отстъпка за всяка онлайн поръчка!
AUDI: 6N0 905 104
AUDI: 867 905 352
AUDI: 867 905 105A
SEAT: 6N0 905 104
SEAT: 867 905 352
SEAT: 867 905 105A
SKODA: 6N0 905 104
SKODA: 867 905 352
SKODA: 867 905 105A
VW: 6N0 905 104
VW: 867 905 352
VW: 867 905 105A
TESLA: CL001
TESLA: CL019
VAG: 6N0 905 104
VAG: 867 905 352
VAG: 867 905 105A
HELLA: 5DA 006 623-621
BorgWarner (BERU): 0040402001
BorgWarner (BERU): ZSE001
NGK: 48000
VALEO: 245092
BOSCH: 0 986 221 000
BREMI: 11893
MAGNETI MARELLI: 060717008012
QUINTON HAZELL: XEI73
HERTH+BUSS ELPARTS: 19020001
FACET: 9.8114
FEBI BILSTEIN: 17194
SWAG: 30 91 7194
TRISCAN: 8860 29027
PEX: 110.035
DELPHI: CE10023-12B1
METZGER: 0880100
OPTIMAL: SPE-111888
MAPCO: 80870
MAPCO: 80885
MEYLE: 100 905 0007
BUGIAD: BSP22177
VEMO: V10-70-0010
BBT: IC03100
TRUCKTEC AUTOMOTIVE: 07.17.009
EFI AUTOMOTIVE: 155026
ERA: 880002
FAE: 80200
MEAT & DORIA: 10308
JP GROUP: 905700001
JP GROUP: 1191601500
KAGER: 60-0055
SIDAT: 85.30106
TOPRAN: 104 033
AUTOMEGA: 150028010
AUTOMEGA: 3090501046N0
LUO'S: L74 0405
LUO'S: L74 0406
HOFFER: 8010308
FISPA: 85.30106
ALANKO: 138422
OSSCA: 00258
WILMINK GROUP: WG1436032
WILMINK GROUP: WG1054480
ESEN SKV: 03SKV008
HELLA: 5DA 006 623-951
HELLA: 5DA 358 000-711
SIDAT: 30.839
SIDAT: 85.30106A2
CHAMPION: BAE851AE/245
DENSO: DIC-0200
DELPHI: CE10023
DELPHI: CE10023-17B1
MAGNETI MARELLI: 060717007012
JAPANPARTS: BO-0900JM
DENCKERMANN: E100007
MEAT & DORIA: 10039
MGA: BB8022
ASHIKA: BO-0900JM
SASIC: 9206027
SASIC: 9206028
JP GROUP: 1191601502
INTERMOTOR: 12916
FENOX: IC16032
HOFFER: 8010039
KLAXCAR FRANCE: 45008z
MOTORAD: 2IC201
MAXGEAR: 13-0068
MAXGEAR: 13-0099
FISPA: 30.839
HITACHI: 138419
HITACHI: 2508419
BRECAV: 214.002
JAPKO: BO-0900JM
CASCO: CIC73001AS
AIC: 50790
SKANIMPORT: ZSVW-1
GAUSS: GC4000
GAUSS: GC4104
EPS: 1.990.414
KW: 490 414
MANDO: MMI030006
MANDO: MMI030007
WE PARTS: 220820015
WE PARTS: 220830015
CSV electronic parts: CBE5105
CSV electronic parts: CBE5106
CSV electronic parts: CBE5226
CSV electronic parts: CME5839
vika: 99050039701
4U Autoparts: 20199VV
AUTOTEAM: C0839
AUTOTEAM: L530106
LUCAS: DAB427
PATRON: PCI1330
PATRON: PCI2001
PATRON: PCI2001KOR
MOTAQUIP: LVCL160
ASAM: 74114
SANDO: SIC73001.0
PROFIT: 1810-2720
MOBILETRON: CE-09
MOBILETRON: IG-H016K
MDR: EPS-1990 414
DIPASPORT: BBA118DLPN
DIPASPORT: BBA118DPSN
FERRON: TOP06891002
AP XENERGY: XE-2720M3
ÜRO Parts: 6N0905104
HART: 512 352
HART: 512 355
YSPARTS: IC073
REAL: 30076100BN
PROTECH: IC1025
PROTECH: IC1123
PROTECH: IC1124
WXQP: 350223
WXQP: 350393
WXQP: 350469
WXQP: 350517
WXQP: 350519
WXQP: 350635
WXQP: 350709
NTY: ECZ-VW-010
NTY: ECZ-VW-018
SCHNIEDER AUTOTECH: VAS18.00069
PartsTec: PTA513-0028
MEC-DIESEL: E105016DP
CONTINENTAL-APAC: A2C59514961
LEMARK: CP004
Storm: 880001
MTR: 060717008012
MTR: 12134316
KRAFTVOLL GERMANY: 05020010
ENERGY: CZ0040
hajus Autoteile: 9411018
FLAMAR: BEF210037HQ
VALEO: 245531
MAGNETI MARELLI: 060717004012
MAGNETI MARELLI: 060717005012
VEMO: V10-70-0009
EFI AUTOMOTIVE: 160905
SASIC: 9246002
AUTOMEGA: 150018410
EUROCABLE: DC-1080
HITACHI: 138007
HITACHI: 138415
HITACHI: 138701
HITACHI: 2508007
HITACHI: 2508415
GAUSS: GC4001
PATRON: PCI1308
PATRON: PCI1308KOR
MOBILETRON: CE-01
MOBILETRON: IG-H012
ÜRO Parts: 078905101C
BorgWarner (BERU): ZSE002
BorgWarner (BERU): ZSE002B
NGK: 48039
VALEO: 245185
SIDAT: 85.30105
SIDAT: 85.30105A2
BOSCH: 0 986 221 002
DELPHI: GN10378-12B1
MAGNETI MARELLI: 060717077012
TRISCAN: 8860 29051
JAPANPARTS: BO-0901JM
VEMO: V10-70-0014
EFI AUTOMOTIVE: 155069
FAE: 80219
MEAT & DORIA: 10306
ASHIKA: BO-0901JM
INTERMOTOR: 12621
INTERMOTOR: 12918
HOFFER: 8010306
MAXGEAR: 13-0065
FISPA: 85.30105
FISPA: 85.30105A2
JAPKO: BO-0901JM
CASCO: CIC73006AS
WE PARTS: 220830012
CSV electronic parts: CME5847
DIAMAX: DG2084
AUTOTEAM: L530105
LUCAS: DAB430
LUCAS: DLB708
MOTAQUIP: LVCL1230
MOTAQUIP: LVCL624
SANDO: SIC73006.0
MOBILETRON: IG-H013K
DIPASPORT: BBA191DLPN
GAUSS: GC4003
ESEN SKV: 03SKV006
AP XENERGY: XE-2720M6
REAL: 30076600BN
Stark: SKCO-0070222
RIDEX: 689C0245
LEMARK: CP208
LEMARK: CP394
KRAFTVOLL GERMANY: 05020052
ENERGY: CZ0041
FLAMAR: BEF710037HQ
KAMOKA: 7120128
ANGLI: 16084
EUROCABLE: DC-1157
BRECAV: 214.002E
vika: 99051780201
DIAMAX: DG2040
WAI: CUF364
Meistersatz: 6N0905104-FE
BREMI: 14007
PROTECH: IC2028
BREMI: 11892
MAPCO: 80895
FACET: 9.6059
KAMOKA: 7120117
BBT: IC03109
WALKER PRODUCTS: 920-1071
ANGLI: 15078
ANGLI: 16083
HITACHI: 2508416
BRECAV: 214.006
BRECAV: 214.006E
EPS: 1.970.159
KW: 470 159
MDR: EPS-1970 159
MEC-DIESEL: E105054DP
PATRON: PMI1001
MAGNETI MARELLI: 359000600320
ERA: 880001
ERA: 880001A
ERA: 885055
AutomotiveAdriado: GLIC0014
APC: AZ100013
Monark : 090310003
GEBE: 9 4500 1
PATRON: PCI2002
PATRON: PMI1002
STELLOX: 61-00002-SX
STARTVOLT: SC 1824
HC-Cargo: 150227
Stark: SKCO-0070012
RIDEX: 689C0013
BRÜCK GERMANY: 6N0905104
JAPANPARTS: BO-0931JM
ERA: 885036
ASHIKA: BO-0931JM
JAPKO: BO-0931JM
AutomotiveAdriado: GLIC0148
GAUSS: GA2030
AINDE: H-012
BERU by DRiV: ZM013
ERA: 880061
ERA: 880061A
AutomotiveAdriado: GLIC0097
GEBE: 9 4502 1
OSSCA: 25225
FERRON: TOP06891033
ÜRO Parts: 30713416
Intran Flotamex: BOC1078CC
Storm: 880061
QUINTON HAZELL: XEI40
LIZARTE: BOBEN004
JANMOR: JM5046
DYNAMATRIX: DIC003
DYNAMATRIX: DIM014
ELTA AUTOMOTIVE: EE5030
ELTA AUTOMOTIVE: QL1030
ELTA AUTOMOTIVE: XIG5839
BSG: BSG 90-835-003
KRAFT AUTOMOTIVE: 9050205
PATRON: PCI2003
STELLOX: 6020-4543V-SX
LYNXauto: SPL1000
WAI: ICM1104
ABAKUS: 122-01-010
ABAKUS: 122-01-072
WILMINK GROUP: WG1012140
WILMINK GROUP: WG1014743
WILMINK GROUP: WG1094211
WILMINK GROUP: WG1487526
WILMINK GROUP: WG1496459
WILMINK GROUP: WG1496460
WILMINK GROUP: WG1498163
WILMINK GROUP: WG1779033
WILMINK GROUP: WG1791552
WILMINK GROUP: WG1918638
BBR Automotive: 002-40-02287
ANGLI: 4007
DYNAMATRIX: DIM007
ELTA AUTOMOTIVE: XIM0518
WAI: BM130
WAI: ICM654
OSSCA: 00488
OSSCA: 02051
WILMINK GROUP: WG1779022
MILES: AL08000
CHAMPION: BAEA002E
QUINTON HAZELL: XEI98
QUINTON HAZELL: XIC8100
METZGER: 0880071
JANMOR: JM5258
DYNAMATRIX: DIC195
KRAFT AUTOMOTIVE: 9042075
PATRON: PCI1343
PATRON: PMI1013
STELLOX: 61-00199-SX
WAI: CUF1004
WAI: CUF1006
ABAKUS: 122-01-040
WILMINK GROUP: WG1012138
WILMINK GROUP: WG1443940
WILMINK GROUP: WG1496549
WILMINK GROUP: WG1498895
WILMINK GROUP: WG1940718
WILMINK GROUP: WG2009090
WILMINK GROUP: WG2017363
