запалителна бобина EPS 1.970.545
Информация за продукта
:
Добави в любими
Вземи 10% отстъпка с един клик!!!
Разбери как сега!
Разбери как сега!
Регистрирай се в сайта и ще получиш 10% отстъпка за всяка онлайн поръчка!
OPEL: 12 08 086
OPEL: 12 08 098
OPEL: 55561655
OPEL: 55584404
VAUXHALL: 55561655
VAUXHALL: 55584404
CHEVROLET: 25186687
CHEVROLET: 55561655
CHEVROLET: 55584404
CHEVROLET: 96476983
TESLA: CL233
TESLA: CL244
TESLA: CP080
HELLA: 5DA 358 000-231
HELLA: 5DA 358 000-241
VALEO: 245701
BOSCH: 0 986 221 098
BOSCH: 0 986 221 109
BOSCH: 0 986 22A 212
BOSCH: 0 986 22A 213
BREMI: 20503
BREMI: 20547
MAGNETI MARELLI: 060717147012
MAGNETI MARELLI: 060717180012
MAGNETI MARELLI: 060717206012
HITACHI: 134015
HITACHI: 134016
HITACHI: 2504015
HITACHI: 2504016
SIEMENS: 5WK 9397
FACET: 9.6445
GENERAL MOTORS: 25 186 687
GENERAL MOTORS: 55 561 655
GENERAL MOTORS: 55 584 404
GENERAL MOTORS: 96 476 983
FEBI BILSTEIN: 37423
FEBI BILSTEIN: 40809
DELPHI: 19005358
DELPHI: 28326927
VEMO: V40-70-0082
VEMO: V40-70-0093
KW: 470 545
EFI AUTOMOTIVE: 155205
ERA: 880347
ERA: 880376
FAE: 80321
FAE: 80352
MEAT & DORIA: 10604
MEAT & DORIA: 10758
MOTORAD: 7IC461
MOTORAD: 7IC820
BRECAV: 109.018
BRECAV: 109.018E
BRECAV: 109.022
BRECAV: 109.022E
SWAG: 40 93 7423
SWAG: 40 94 0809
BLUE PRINT: ADG014110
BorgWarner (BERU): ZSE199
NGK: 48406
SIDAT: 85.30375
SIDAT: 85.30375A2
CHAMPION: BAEA199E
QUINTON HAZELL: XIC8483
HERTH+BUSS ELPARTS: 19050215
DELPHI: GN10234-12B1
DELPHI: GN10234-17B1
METZGER: 0880414
MAGNETI MARELLI: 359000601680
TRISCAN: 8860 24024
MAPCO: 80625
MEYLE: 614 885 0021
JAPANPARTS: BO-W13
BUGIAD: BIC19818
DENCKERMANN: E100031
BBT: IC07123
KAVO PARTS: ICC-1005
ACDelco: 19347522
ERA: 880347A
FRECCIA: IC15-1080
MEAT & DORIA: 10604E
ASHIKA: 78-0W-W13
INTERMOTOR: 12498
TOPRAN: 208 441
AUTOMEGA: 150080510
HOFFER: 8010604
HOFFER: 8010604E
ANGLI: 15154
MAXGEAR: 13-0209
EUROCABLE: DC-1288
FISPA: 85.30375
FISPA: 85.30375A2
JAPKO: 78W13
AutomotiveAdriado: GLIC0018
Schaeferbarthold: 415 16 240 02 22
SchferbartholdGmbH: 415 16 232 01 11
GAUSS: GC4655
EPS: 1.970.545
WE PARTS: 220830348
WE PARTS: 220830699
CSV electronic parts: CBE5375
GEBE: 9 4584 1
DIAMAX: DG2041
BSG: BSG 65-835-013
AUTOTEAM: L530375
AUTOTEAM: L530375A2
LUCAS: DMB1104
PATRON: PCI1114
MOTAQUIP: LVCL904
STELLOX: 61-00060-SX
LYNXauto: SPL1099
WAI: CUF2498
PEMEBLA: JAPBO-W13
MOBILETRON: CE-163
STARTVOLT: SC 2124
MDR: MCI-9W13
HC-Cargo: 110545
HC-Cargo: 150652
WILMINK GROUP: WG1012416
WILMINK GROUP: WG1430027
WILMINK GROUP: WG1496891
WILMINK GROUP: WG1496892
WILMINK GROUP: WG1498831
WILMINK GROUP: WG1940730
WILMINK GROUP: WG1965381
WILMINK GROUP: WG2009192
DIPASPORT: BBA143DLPN
ESEN SKV: 03SKV168
AP XENERGY: XE-8065D
WXQP: 560767
NTY: ECZ-PL-000
Stark: SKCO-0070293
RIDEX: 689C0279
MEC-DIESEL: 7300107DP
MEC-DIESEL: 7300107M
The NewLine: NC0765
LEMARK: CP038
KRAFTVOLL GERMANY: 05020062
ENERGY: CZ0055
BorgWarner (BERU): ZSE198
NGK: 48407
SIDAT: 85.30520
SIDAT: 85.30520A2
CHAMPION: BAEA198E
QUINTON HAZELL: XIC8533
HERTH+BUSS ELPARTS: 19050216
DELPHI: CE01841
DELPHI: CE01841-12B1
DELPHI: CE01841-12B1A
DELPHI: CE01841-17B1
METZGER: 0880415
TRISCAN: 8860 10025
MAPCO: 80626
MEYLE: 614 885 0023
JAPANPARTS: BO-W14
DENCKERMANN: E100023
BBT: IC14102
KAVO PARTS: ICC-1006
ACDelco: 19347523
ERA: 880376A
FRECCIA: IC15-1127
MEAT & DORIA: 10758E
ASHIKA: 78-0W-W14
INTERMOTOR: 12154
AUTOMEGA: 150080710
HOFFER: 8010758
HOFFER: 8010758E
ANGLI: 15155
MAXGEAR: 13-0180
EUROCABLE: DC-1287
FISPA: 85.30520
FISPA: 85.30520A2
JAPKO: 78W14
AutomotiveAdriado: GLIC0155
SchferbartholdGmbH: 415 16 236 01 11
GAUSS: GC4927
MANDO: MMI030037
MANDO: MMI030040
MANDO: MMI030041
WE PARTS: 220830496
WE PARTS: 220830597
DYNAMATRIX: DIC017
CSV electronic parts: CBE5520
GEBE: 9 4580 1
DIAMAX: DG2075
AUTOTEAM: L530520
AUTOTEAM: L530520A2
LUCAS: DMB2027
PATRON: PCI1115
PATRON: PCI1372
MOTAQUIP: LVCL1170
STELLOX: 61-00171-SX
LYNXauto: SPL1104
WAI: CUF2154
ABAKUS: 122-01-017
MOBILETRON: CE-161
STARTVOLT: SC 0559
MDR: MCI-9W14
HC-Cargo: 150651
WILMINK GROUP: WG1012539
WILMINK GROUP: WG1430072
WILMINK GROUP: WG1496922
WILMINK GROUP: WG1496923
WILMINK GROUP: WG1498160
WILMINK GROUP: WG1498161
WILMINK GROUP: WG1902117
WILMINK GROUP: WG1940729
WILMINK GROUP: WG2009191
DIPASPORT: BBA145DLPN
ESEN SKV: 03SKV254
AP XENERGY: XE-8065E
PROTECH: IC1156
NTY: ECZ-PL-028
Stark: SKCO-0070318
RIDEX: 689C0310
IAP QUALITY PARTS: 816-20110
MEC-DIESEL: E105009DP
LEMARK: CP088
KRAFTVOLL GERMANY: 05020101
KAMOKA: 7120146
STARTVOLT: STC 2124
IAP QUALITY PARTS: 816-20111
KAMOKA: 7120021
ELTA AUTOMOTIVE: EE5029
ELTA AUTOMOTIVE: QL1031
ELTA AUTOMOTIVE: XIG5023
ELTA AUTOMOTIVE: EE5118
ELTA AUTOMOTIVE: QL1035
ELTA AUTOMOTIVE: XIG5174
SpeedMate: SM-ICJ009
OSSCA: 16980
Intran Flotamex: BOUF620
CONTINENTAL-APAC: 2910000408200
MAGNETI MARELLI - BR: BI0074MM
MAGNETI MARELLI: 359000610750
SpeedMate: SM-ICU017
OSSCA: 17124
CSV electronic parts: CBE5507
SpeedMate: SM-ICU001
PEMEBLA: JAPBO-W11
ACDelco: 19379906
MASUMA: MIC-E417
MILES: AL08077
MILES: AL08095
CASCO: CIC77013AS
SANDO: SIC77013.0
REAL: 30081310BN
FLAMAR: BEF420077HQ
