запалителна бобина NTY ECZ-VW-010
Информация за продукта
вариант на екипировка: DISTRIBUTOR
нетно тегло : 500 g
Добави в любими
Вземи 10% отстъпка с един клик!!!
Разбери как сега!
Разбери как сега!
Регистрирай се в сайта и ще получиш 10% отстъпка за всяка онлайн поръчка!
AUDI: 6N0 905 104
AUDI: 867905352
SEAT: 6N0 905 104
SEAT: 867905352
SKODA: 4050014
SKODA: 4050016
SKODA: 6N0 905 104
VW: 6N0 905 104
VW: 867905352
TESLA: CL001
VAG: 867905352
VAG: 4050016
VAG: 6N0 905 104
VAG: 867 905 105 A
HELLA: 5DA 006 623-621
HELLA: 5DA 006 623-951
BorgWarner (BERU): 0 040 100 018
BorgWarner (BERU): 0 040 402 001
BorgWarner (BERU): ZM013
BorgWarner (BERU): ZSE001
LUCAS ELECTRICAL: DAB 954
VALEO: 245531
VALEO: 2595020
VALEO: 245092
BOSCH: 0 986 221 000
BOSCH: 1227022030
BOSCH: 1227030030
CHAMPION: BAE851AE/245
BREMI: 11893
BREMI: 14007
MAGNETI MARELLI: 60717004012
MAGNETI MARELLI: 60717005012
MAGNETI MARELLI: 60717007012
MAGNETI MARELLI: 60717008012
QUINTON HAZELL: XEI73
HERTH+BUSS ELPARTS: 19020001
HITACHI: 138415
HITACHI: 138701
HITACHI: 2508415
HITACHI: 138007
HITACHI: 138419
HITACHI: 138702
HITACHI: 2508419
DENSO: DIC-0200
FACET: 2269862
INTERMOTOR: 15865
FEBI BILSTEIN: 17194
SWAG: 30 91 7194
TRISCAN: 8860 29027
DELPHI: CE10023-12B1
DELPHI: CE10023
DELPHI: GN10280
METZGER: 880100
STANDARD AUTOMOBILE: 12916
STANDARD AUTOMOBILE: CP004
STANDARD AUTOMOBILE: CU1071
STANDARD AUTOMOBILE: IIS078
MAPCO: 80885
MEYLE: 100 905 0007
VEMO: V10-70-0010
EPS: 1.990.414
KW: 490 414
TRUCKTEC AUTOMOTIVE: 07.17.009
EFI AUTOMOTIVE: 155026
EFI AUTOMOTIVE: 160905
ERA: 880001
ERA: 885036
ERA: 880002
FAE: 80200
MEAT & DORIA: 10308
MEAT & DORIA: 10039
JP GROUP: 1191601500
JP GROUP: 1191601502
JP GROUP: 1191601509
INTERMOTOR: 12916
INTERMOTOR: CP004
INTERMOTOR: CU1071
INTERMOTOR: IIS078
SIDAT: 85.30106
HOFFER: 8010308
ANGLI: 16080
ANGLI: 4007
MOTORAD: 2IC201
EUROCABLE: DC-1080
MOTAQUIP: LVCL160
FISPA: 85.30106
BRECAV: 214.002
BRECAV: 214.002E
ELTA AUTOMOTIVE: XIG5839
STELLOX: 61-00002-SX
WAI: CUF364
MOBILETRON: CE-01
WILMINK GROUP: WG1012140
WILMINK GROUP: WG1054480
WILMINK GROUP: WG1498163
SPECTRA PREMIUM: C-533
ESEN SKV: 03SKV006
ESEN SKV: 03SKV008
vika: 99050039701
METZGER: 0880071
METZGER: 0880100
4U Autoparts: 20199VV
WILMINK GROUP: WG1094211
WILMINK GROUP: WG1487526
WILMINK GROUP: WG1496459
WILMINK GROUP: WG1496460
WILMINK GROUP: WG1791552
WILMINK GROUP: WG1918638
HELLA: 5DA 358 000-711
NGK: 48000
SIDAT: 30.839
SIDAT: 85.30106A2
DELPHI: CE10023-17B1
MAGNETI MARELLI: 060717007012
MAGNETI MARELLI: 060717008012
JAPANPARTS: BO-0900JM
FACET: 9.8114
DENCKERMANN: E100007
MGA: BB8022
ASHIKA: BO-0900JM
SASIC: 9206027
SASIC: 9206028
FENOX: IC16032
TOPRAN: 104 033
AUTOMEGA: 150028010
HOFFER: 8010039
KLAXCAR FRANCE: 45008z
MAXGEAR: 13-0068
MAXGEAR: 13-0099
FISPA: 30.839
JAPKO: BO-0900JM
CASCO: CIC73001AS
AIC: 50790
SKANIMPORT: ZSVW-1
GAUSS: GC4000
GAUSS: GC4104
MANDO: MMI030006
MANDO: MMI030007
WE PARTS: 220820015
WE PARTS: 220830015
CSV electronic parts: CBE5105
CSV electronic parts: CBE5106
CSV electronic parts: CBE5226
CSV electronic parts: CME5839
AUTOTEAM: C0839
AUTOTEAM: L530106
LUCAS: DAB427
PATRON: PCI1330
PATRON: PCI2001
PATRON: PCI2001KOR
ASAM: 74114
SANDO: SIC73001.0
PROFIT: 1810-2720
MOBILETRON: CE-09
MOBILETRON: IG-H016K
MDR: EPS-1990 414
DIPASPORT: BBA118DLPN
DIPASPORT: BBA118DPSN
FERRON: TOP06891002
AP XENERGY: XE-2720M3
ÜRO Parts: 6N0905104
HART: 512 352
HART: 512 355
YSPARTS: IC073
REAL: 30076100BN
PROTECH: IC1025
PROTECH: IC1123
PROTECH: IC1124
WXQP: 350223
WXQP: 350393
WXQP: 350469
WXQP: 350517
WXQP: 350519
WXQP: 350635
WXQP: 350709
NTY: ECZ-VW-010
NTY: ECZ-VW-018
SCHNIEDER AUTOTECH: VAS18.00069
PartsTec: PTA513-0028
MEC-DIESEL: E105016DP
CONTINENTAL-APAC: A2C59514961
LEMARK: CP004
Storm: 880001
MTR: 060717008012
MTR: 12134316
KRAFTVOLL GERMANY: 05020010
ENERGY: CZ0040
hajus Autoteile: 9411018
FLAMAR: BEF210037HQ
MAGNETI MARELLI: 060717004012
MAGNETI MARELLI: 060717005012
VEMO: V10-70-0009
SASIC: 9246002
AUTOMEGA: 150018410
HITACHI: 2508007
GAUSS: GC4001
PATRON: PCI1308
PATRON: PCI1308KOR
MOBILETRON: IG-H012
ÜRO Parts: 078905101C
KAMOKA: 7120128
ANGLI: 16084
EUROCABLE: DC-1157
vika: 99051780201
DIAMAX: DG2040
Meistersatz: 6N0905104-FE
PROTECH: IC2028
PATRON: PMI1001
MAGNETI MARELLI: 359000600320
ERA: 880001A
ERA: 885055
AutomotiveAdriado: GLIC0014
APC: AZ100013
Monark : 090310003
GEBE: 9 4500 1
PATRON: PCI2002
PATRON: PMI1002
OSSCA: 00258
STARTVOLT: SC 1824
HC-Cargo: 150227
Stark: SKCO-0070012
RIDEX: 689C0013
BRÜCK GERMANY: 6N0905104
MAPCO: 80870
JAPANPARTS: BO-0931JM
ASHIKA: BO-0931JM
JAPKO: BO-0931JM
AutomotiveAdriado: GLIC0148
GAUSS: GA2030
AINDE: H-012
BERU by DRiV: ZM013
QUINTON HAZELL: XEI40
DYNAMATRIX: DIM007
ELTA AUTOMOTIVE: EE5030
ELTA AUTOMOTIVE: QL1030
ELTA AUTOMOTIVE: XIM0518
KRAFT AUTOMOTIVE: 9050205
WAI: BM130
WAI: ICM654
ABAKUS: 122-01-072
OSSCA: 00488
OSSCA: 02051
WILMINK GROUP: WG1014743
WILMINK GROUP: WG1779022
BBR Automotive: 002-40-02287
MILES: AL08000
BBT: IC03100
LIZARTE: BOBEN004
JANMOR: JM5046
DYNAMATRIX: DIC003
DYNAMATRIX: DIM014
BSG: BSG 90-835-003
PATRON: PCI2003
STELLOX: 6020-4543V-SX
LYNXauto: SPL1000
WAI: ICM1104
ABAKUS: 122-01-010
WILMINK GROUP: WG1779033
BorgWarner (BERU): ZSE002
BorgWarner (BERU): ZSE002B
SIDAT: 85.30105
SIDAT: 85.30105A2
CHAMPION: BAEA002E
QUINTON HAZELL: XEI98
QUINTON HAZELL: XIC8100
DELPHI: GN10378-12B1
MAGNETI MARELLI: 060717077012
VEMO: V10-70-0014
KAMOKA: 7120117
BBT: IC03109
EFI AUTOMOTIVE: 155069
MEAT & DORIA: 10306
INTERMOTOR: 12621
HOFFER: 8010306
ANGLI: 15078
ANGLI: 16083
JANMOR: JM5258
FISPA: 85.30105
FISPA: 85.30105A2
CASCO: CIC73006AS
WE PARTS: 220830012
DYNAMATRIX: DIC195
CSV electronic parts: CME5847
AUTOTEAM: L530105
LUCAS: DLB708
KRAFT AUTOMOTIVE: 9042075
PATRON: PCI1343
PATRON: PMI1013
MOTAQUIP: LVCL624
SANDO: SIC73006.0
STELLOX: 61-00199-SX
WAI: CUF1004
WAI: CUF1006
ABAKUS: 122-01-040
WILMINK GROUP: WG1012138
WILMINK GROUP: WG1443940
WILMINK GROUP: WG1496549
WILMINK GROUP: WG1498895
WILMINK GROUP: WG1940718
WILMINK GROUP: WG2009090
WILMINK GROUP: WG2017363
DIPASPORT: BBA191DLPN
REAL: 30076600BN
Stark: SKCO-0070222
RIDEX: 689C0245
MEC-DIESEL: E105054DP
LEMARK: CP208
FLAMAR: BEF710037HQ
BREMI: 11892
WALKER PRODUCTS: 920-1071
FACET: 9.6169
EFI AUTOMOTIVE: 155375
AIC: 51247
EPS: 1.970.269
KW: 470 269
ELTA AUTOMOTIVE: EE5493
ELTA AUTOMOTIVE: XIG5353
ENERGY: CZ0041
BREMI: 20335
DYNAMATRIX: DIC004
DYNAMATRIX: DIC052
