запалителна бобина Stark SKCO-0070260
Информация за продукта
електронапрежение : 12 V
Брой заети контакти: 3
Добави в любими
Вземи 10% отстъпка с един клик!!!
Разбери как сега!
Разбери как сега!
Регистрирай се в сайта и ще получиш 10% отстъпка за всяка онлайн поръчка!
CHRYSLER: 04609103AB
CHRYSLER: 05269670
CHRYSLER: 05269670AB
CHRYSLER: 4557468
CHRYSLER: 4609103
CHRYSLER: 4609103AB
CHRYSLER: 4609103AC
CHRYSLER: 5269670
CHRYSLER: 5269670AB
CHRYSLER: 56032521
CHRYSLER: 56032521AB
DODGE: 4557468
DODGE: 4609103
DODGE: 4609103AB
DODGE: 4609103AC
DODGE: 5269670
DODGE: 5269670AB
MITSUBISHI: M05269670
JEEP: 4609103AB
JEEP: 5269670
JEEP: 5269670AB
MINI: 1213 1487 707
MINI: 1213 7510 738
MINI: 12137510738
TESLA: CL706
HELLA: 5DA 230 035-681
HELLA: 5DA 230 036-011
BorgWarner (BERU): ZS380
BorgWarner (BERU): ZS382
NGK: 48185
NGK: 48195
NGK: 48368
VALEO: 245256
BREMI: 20372
MAGNETI MARELLI: 060717040012
HITACHI: 138830
DELPHI: GN10142-12B1
METZGER: 0880130
JAPANPARTS: BO-704
VEMO: V33-70-0001
ERA: 880297
ERA: 880297A
ASHIKA: 78-07-704
FAE: 80295
MEAT & DORIA: 10409
BLUE PRINT: ADA101409
JANMOR: JM5070
MAXGEAR: 13-0172
MOBILETRON: CC-22
ESEN SKV: 03SKV078
FEBI BILSTEIN: 108158
SWAG: 14 10 8158
WILMINK GROUP: WG1012237
WILMINK GROUP: WG1496838
WILMINK GROUP: WG1498799
WILMINK GROUP: WG1940699
WILMINK GROUP: WG1978497
WILMINK GROUP: WG2009248
SIDAT: 85.30307
SIDAT: 85.30307A2
BOSCH: 0 986 22A 400
DELPHI: GN10142-17B1
MAGNETI MARELLI: 359000610310
MEYLE: 314 885 0010
JAPANPARTS: BO-908
BBT: IC14100
ALLMAKES: 4609103AB
EFI AUTOMOTIVE: 155181
ASHIKA: 78-09-908
HOFFER: 8010409
FISPA: 85.30307
HITACHI: 2508830
JAPKO: 78908
CASCO: CIC82000AS
AutomotiveAdriado: GLIC0058
WE PARTS: 220830141
CSV electronic parts: CBE5307
4U Autoparts: 16965MI
AUTOTEAM: L530307
PATRON: PCI1025
PATRON: PCI1025KOR
SANDO: SIC82000.0
STELLOX: 61-00169-SX
LYNXauto: SPL1081
PEMEBLA: JAPBO-704
OSSCA: 07967
MDR: MCI-9908
DIPASPORT: BBA012DLPN
DIPASPORT: BBA012MRLAN
HART: 521 384
REAL: 30055000BN
PROTECH: IC1153
NTY: ECZ-CH-007
NTY: ECZ-CH-008
Stark: SKCO-0070260
RIDEX: 689C0240
MEC-DIESEL: E105020DP
MILES: AL08101
FLAMAR: BEF110028HQ
BOSCH: 0 986 22A 401
QUINTON HAZELL: XIC8359
TRISCAN: 8860 80008
INTERMOTOR: 12836
ANGLI: 15331
EUROCABLE: DC-1102
LUCAS: DMB962
MOTAQUIP: LVCL1141
LEMARK: CP332
Oyodo: 70E0A01-OYO
BorgWarner (BERU): ZS392
WILMINK GROUP: WG1487440
BorgWarner (BERU): ZS379
SIDAT: 85.30492
BV PSH: 830.501.082.215
BV PSH: 830.501.082.265
QUINTON HAZELL: XIC8369
FARCOM: 104277
MAGNETI MARELLI: 060717039012
MAGNETI MARELLI: 359000610740
MEYLE: 44-14 885 0000
BTS Turbo: S510426
EFI AUTOMOTIVE: 155285
ELSTOCK: 25-2263
ERA: 880357A
ERA: ZN0852
FAE: 80296
MEAT & DORIA: 10741
INTERMOTOR: 12840
DA SILVA: 021101
EUROTEC: 11019370
HOFFER: 8010741
MESSMER: ZN0852
ANGLI: 15326
MOTORAD: 3IC400
CEVAM: 9903
CEVAM: OL9903
ATL Autotechnik: A 19 370
FISPA: 85.30492
HITACHI: 138740
DRI: 634010082
ALANKO: 10440512
AutomotiveAdriado: GLIC0221
REMANTE: 011-001-000313R
WE PARTS: 220830478
CSV electronic parts: CBE5492
ELTA AUTOMOTIVE: EE5221
ELTA AUTOMOTIVE: XIG5177
EAA: EAA-121360
AUTOTEAM: L530492
LUCAS: DMB966
LUCAS: LRT00229
AD KÜHNER: 10990
AD KÜHNER: 10990R
PowerMax: 88213115
3Effe Group: PRSW225
3Effe Group: STRW225
PATRON: PCI1088
MOTAQUIP: LVCL885
UNIPOINT: F042S01044
WAI: 17560N
OSSCA: 07984
MOBILETRON: CC-21
TMI: ST00909
WILMINK GROUP: WG1012525
WILMINK GROUP: WG1446146
WILMINK GROUP: WG1496902
AS-PL: S0028
ESEN SKV: 03SKV249
PROTECH: IC1154
PROTECH: IR9980
Henkel Parts: 3126119
Henkel Parts: 3126121
Stark: SKCO-0070057
RIDEX: 689C0057
GFQ - GF Quality: STGE00716
STARDAX: STX200928
Exact: 2-1186
LEMARK: CP336
Oyodo: 70E0A12-OYO
PIKA: 285-1937
PIKA: 285-2565
HC-Cargo: 150929
DENCKERMANN: E100048
BRECAV: 122.006
BRECAV: 122.006E
PIKA: 123-2159
MANDO: MMI030044
AP XENERGY: XE-8013
HELLA: 5DA 230 035-241
CHAMPION: BAEA380
ELTA AUTOMOTIVE: EE5095
ELTA AUTOMOTIVE: XIG5080
WAI: CUF189
PEMEBLA: JAPBO-908
Intran Flotamex: BOD05
TRISCAN: 8860 11016
PEMEBLA: JAPBO-904
WAI: CUF183
WAI: CUF403
EAI: 12253
SNRA: CH9030
SERA: CH7030
STARTCAR: 253ST21
ÜRO Parts: 12137510738
IAP QUALITY PARTS: 816-02060
CHAMPION: BAEA382
TOPRAN: 501 401
HITACHI: 138820
HITACHI: 2508820
WILMINK GROUP: WG1487432
WILMINK GROUP: WG2009249
HELLA: 5DA 358 057-151
QUINTON HAZELL: XIC8486
FAE: 80349
INTERMOTOR: 12100
ELTA AUTOMOTIVE: EE5150
ELTA AUTOMOTIVE: QL1036
ELTA AUTOMOTIVE: XIG5342
LUCAS: DMB2103
MOTAQUIP: LVCL1018
AP XENERGY: XE-8302
NTY: ECZ-BM-009
LEMARK: CP042
