запалителна бобина vika 99050039701
Информация за продукта
Тегло : 0,58 kg
необходими бройки: 1
брой контакти: 3
Добави в любими
Вземи 10% отстъпка с един клик!!!
Разбери как сега!
Разбери как сега!
Регистрирай се в сайта и ще получиш 10% отстъпка за всяка онлайн поръчка!
AUDI: 6N0905104
SEAT: 6N0905104
SEAT: 701905104A
SKODA: 047905115
SKODA: 6N0905104
VW: 6N0905104
VW: 701905104A
TESLA: CL013
TESLA: CL001
TESLA: CL019
VAG: 004050016
VAG: 867905104B
VAG: 867905105A
VAG: 867905352
HELLA: 5DA 006 623-951
HELLA: 5DA 358 000-711
VALEO: 245092
VALEO: 245185
VALEO: 245531
VALEO: 245532
FEBI BILSTEIN: 17194
FEBI BILSTEIN: 28465
MEYLE: 100 905 0007
VEMO: V10-70-0009
VEMO: V10-70-0010
VEMO: V10-70-0014
TOPRAN: 104 033
ABAKUS: 122-01-010
ABAKUS: 122-01-040
ABAKUS: 122-01-072
BREMI: 11892
BREMI: 11893
METZGER: 0880071
METZGER: 0880100
SWAG: 30 91 7194
KLAXCAR FRANCE: 45008z
4U Autoparts: 20199VV
KRAFT AUTOMOTIVE: 9050205
WILMINK GROUP: WG1012140
WILMINK GROUP: WG1054480
WILMINK GROUP: WG1094211
WILMINK GROUP: WG1487526
WILMINK GROUP: WG1496459
WILMINK GROUP: WG1496460
WILMINK GROUP: WG1498163
WILMINK GROUP: WG1791552
WILMINK GROUP: WG1918638
ESEN SKV: 03SKV008
NTY: ECZ-VW-010
Stark: SKCO-0070012
RIDEX: 689C0013
ENERGY: CZ0040
BorgWarner (BERU): ZSE001
NGK: 48000
SIDAT: 30.839
SIDAT: 85.30106
SIDAT: 85.30106A2
BOSCH: 0 986 221 000
CHAMPION: BAE851AE/245
DENSO: DIC-0200
HERTH+BUSS ELPARTS: 19020001
DELPHI: CE10023
DELPHI: CE10023-12B1
DELPHI: CE10023-17B1
MAGNETI MARELLI: 060717007012
MAGNETI MARELLI: 060717008012
TRISCAN: 8860 29027
MAPCO: 80885
JAPANPARTS: BO-0900JM
FACET: 9.8114
DENCKERMANN: E100007
EFI AUTOMOTIVE: 155026
MEAT & DORIA: 10039
MEAT & DORIA: 10308
MGA: BB8022
ASHIKA: BO-0900JM
SASIC: 9206027
SASIC: 9206028
JP GROUP: 1191601500
JP GROUP: 1191601502
INTERMOTOR: 12916
FENOX: IC16032
AUTOMEGA: 150028010
HOFFER: 8010039
HOFFER: 8010308
MOTORAD: 2IC201
MAXGEAR: 13-0068
MAXGEAR: 13-0099
FISPA: 30.839
FISPA: 85.30106
HITACHI: 138419
HITACHI: 2508419
BRECAV: 214.002
JAPKO: BO-0900JM
CASCO: CIC73001AS
AIC: 50790
SKANIMPORT: ZSVW-1
GAUSS: GC4000
GAUSS: GC4104
EPS: 1.990.414
KW: 490 414
MANDO: MMI030006
MANDO: MMI030007
WE PARTS: 220820015
WE PARTS: 220830015
CSV electronic parts: CBE5105
CSV electronic parts: CBE5106
CSV electronic parts: CBE5226
CSV electronic parts: CME5839
vika: 99050039701
AUTOTEAM: C0839
AUTOTEAM: L530106
LUCAS: DAB427
PATRON: PCI1330
PATRON: PCI2001
PATRON: PCI2001KOR
MOTAQUIP: LVCL160
ASAM: 74114
SANDO: SIC73001.0
PROFIT: 1810-2720
MOBILETRON: CE-09
MOBILETRON: IG-H016K
MDR: EPS-1990 414
DIPASPORT: BBA118DLPN
DIPASPORT: BBA118DPSN
FERRON: TOP06891002
AP XENERGY: XE-2720M3
ÜRO Parts: 6N0905104
HART: 512 352
HART: 512 355
YSPARTS: IC073
REAL: 30076100BN
PROTECH: IC1025
PROTECH: IC1123
PROTECH: IC1124
WXQP: 350223
WXQP: 350393
WXQP: 350469
WXQP: 350517
WXQP: 350519
WXQP: 350635
WXQP: 350709
NTY: ECZ-VW-018
SCHNIEDER AUTOTECH: VAS18.00069
PartsTec: PTA513-0028
MEC-DIESEL: E105016DP
CONTINENTAL-APAC: A2C59514961
LEMARK: CP004
Storm: 880001
MTR: 060717008012
MTR: 12134316
KRAFTVOLL GERMANY: 05020010
hajus Autoteile: 9411018
FLAMAR: BEF210037HQ
KAMOKA: 7120128
FAE: 80200
ANGLI: 16084
EUROCABLE: DC-1157
BRECAV: 214.002E
vika: 99051780201
DIAMAX: DG2040
WAI: CUF364
Meistersatz: 6N0905104-FE
NGK: 48039
SIDAT: 30.847
SIDAT: 85.30105
SIDAT: 85.30105A2
BOSCH: 0 986 221 002
DELPHI: GN10378-12B1
MAGNETI MARELLI: 060717077012
TRISCAN: 8860 29051
MAPCO: 80895
SWAG: 30 92 8465
JAPANPARTS: BO-0901JM
FACET: 9.8116
VEMO: V10-70-0049
KAMOKA: 7120117
EFI AUTOMOTIVE: 155069
MEAT & DORIA: 10040
MEAT & DORIA: 10306
ASHIKA: BO-0901JM
HOFFER: 8010040
HOFFER: 8010306
MAXGEAR: 13-0065
FISPA: 30.847
FISPA: 85.30105
FISPA: 85.30105A2
BRECAV: 214.006
BRECAV: 214.006E
JAPKO: BO-0901JM
CASCO: CIC73006AS
AIC: 51247
GAUSS: GC4001
EPS: 1.990.416
KW: 490 416
WE PARTS: 220820016
WE PARTS: 220830012
CSV electronic parts: CME5847
vika: 99050039901
AUTOTEAM: C0847
AUTOTEAM: L530105
PATRON: PCI1308
PATRON: PCI1308KOR
SANDO: SIC73006.0
MOBILETRON: CE-01
MOBILETRON: IG-H013K
MDR: EPS-1990 416
DIPASPORT: BBA191DLPN
GAUSS: GC4003
FERRON: TOP06891033
AP XENERGY: XE-2720M6
HART: 512 356
HART: 521 390
REAL: 30076600BN
Stark: SKCO-0070222
RIDEX: 689C0245
MEC-DIESEL: E105054DP
Storm: 880061
KRAFTVOLL GERMANY: 05020052
FLAMAR: BEF710037HQ
vika: 99051782401
STARTVOLT: SC 1824
MAGNETI MARELLI: 060717005012
HITACHI: 138415
HITACHI: 2508415
PATRON: PMI1001
MAGNETI MARELLI: 359000600320
ERA: 880001
ERA: 880001A
ERA: 880002
ERA: 885055
EUROCABLE: DC-1080
AutomotiveAdriado: GLIC0014
APC: AZ100013
Monark : 090310003
GEBE: 9 4500 1
PATRON: PCI2002
PATRON: PMI1002
STELLOX: 61-00002-SX
OSSCA: 00258
HC-Cargo: 150227
BRÜCK GERMANY: 6N0905104
BorgWarner (BERU): ZSE002
BorgWarner (BERU): ZSE002B
CHAMPION: BAEA002E
MAGNETI MARELLI: 359000601870
ERA: 880061
ERA: 880061A
FAE: 80219
HITACHI: 138701
HITACHI: 2508416
AutomotiveAdriado: GLIC0097
GEBE: 9 4502 1
DIAMAX: DG2084
PATRON: PCI1343
PATRON: PCI2003
PATRON: PMI1013
OSSCA: 25225
ÜRO Parts: 30713416
BBT: IC03100
TRUCKTEC AUTOMOTIVE: 07.17.009
DYNAMATRIX: DIC003
DYNAMATRIX: DIC191
ELTA AUTOMOTIVE: EE5030
ELTA AUTOMOTIVE: QL1030
ELTA AUTOMOTIVE: XIG5839
STELLOX: 6020-4543V-SX
LYNXauto: SPL1000
WAI: ICM1104
OSSCA: 02051
MILES: AL08000
QUINTON HAZELL: XEI98
QUINTON HAZELL: XIC8100
BBT: IC03109
INTERMOTOR: 12621
ANGLI: 15078
ANGLI: 16083
JANMOR: JM5258
DYNAMATRIX: DIC195
LUCAS: DLB708
KRAFT AUTOMOTIVE: 9042075
MOTAQUIP: LVCL624
STELLOX: 61-00199-SX
WAI: CUF1004
WAI: CUF1006
WILMINK GROUP: WG1012138
WILMINK GROUP: WG1443940
WILMINK GROUP: WG1496549
WILMINK GROUP: WG1498895
WILMINK GROUP: WG1940718
WILMINK GROUP: WG2009090
WILMINK GROUP: WG2017363
BBR Automotive: 002-40-02287
LEMARK: CP208
QUINTON HAZELL: XEI40
QUINTON HAZELL: XEI73
MAPCO: 80870
AUTOMEGA: 150018410
ANGLI: 4007
DYNAMATRIX: DIM007
ELTA AUTOMOTIVE: XIM0518
WAI: BM130
WAI: ICM654
OSSCA: 00488
WILMINK GROUP: WG1014743
WILMINK GROUP: WG1779022
