запалителна бобина WILMINK GROUP WG1142991
Информация за продукта
брой на полюсите: 3
Добави в любими
Вземи 10% отстъпка с един клик!!!
Разбери как сега!
Разбери как сега!
Регистрирай се в сайта и ще получиш 10% отстъпка за всяка онлайн поръчка!
ALFA ROMEO: 71742420
FIAT: 71742420
LANCIA: 71742420
SUBARU: 3340062J00
SUBARU: 3340065G01
SUBARU: 3340065G02
SUBARU: 3340065G02000
SUBARU: 3340083E10
SUZUKI: 3340065G00
SUZUKI: 3340062J00
SUZUKI: 3340062J00000
SUZUKI: 3340065G00000
SUZUKI: 3340065G01
SUZUKI: 3340065G01000
SUZUKI: 3340065G02
SUZUKI: 3340065G02000
SUZUKI: 3340083E00
SUZUKI: 3340083E10
SUZUKI: 3340083E10000
SUZUKI: 33400M79F00
SUZUKI: 33400M83E10
SUZUKI: 3341077E01
TESLA: CL561
TESLA: CP056
HELLA: 5DA 358 000-391
BorgWarner (BERU): ZSE181
BorgWarner (BERU): ZSE069
NGK: 48157
NGK: U4008
LUCAS ELECTRICAL: DMB1031
VALEO: 245177
BOSCH: 0 986 22A 207
BOSCH: 98622A207
CHAMPION: BAEA069E
CHAMPION: BAEA181E
BREMI: 20198
BREMI: 20472
MAGNETI MARELLI: 060810219010
MAGNETI MARELLI: 060717159012
MAGNETI MARELLI: 60717159012
MAGNETI MARELLI: 60810219010
MAGNETI MARELLI: BAE680BY
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J5378000
QUINTON HAZELL: XIC8304
HITACHI: 133947
HITACHI: 134029
HITACHI: 2503947
HITACHI: 2504029
DENSO: DIC-0106
DENSO: 0997000370
DENSO: 0997000371
DENSO: 0997000372
DENSO: 30280370
FACET: 9.6435
FACET: 9.6470
INTERMOTOR: 12860
INTERMOTOR: IIS023
FEBI BILSTEIN: 32080
SWAG: 84 93 2080
TRISCAN: 8860 69007
DELPHI: GN10318-12B1
DELPHI: GN10318
DELPHI: GN10318-17B1
DELPHI: GN1039011B1
METZGER: 0880124
VAN HECK: 20198
NTK (NGK-GROUP): U4008
STANDARD AUTOMOBILE: 12860
STANDARD AUTOMOBILE: CP353
STANDARD AUTOMOBILE: CU1260
STANDARD AUTOMOBILE: IIS023
BEHR HELLA SERVICE: 5DA358000391
MAPCO: 80597
MEYLE: 33-14 885 0002
MEYLE: 33-14 885 0004
JAPANPARTS: BO-803
JAPANPARTS: BO-502
JAPANPARTS: BO-802
VEMO: V64-70-0007
VEMO: V64-70-0018
EPS: 1.970.535
EPS: 1.970.570
KW: 470 535
KW: 470 570
BBT: IC16140
KAVO PARTS: ICC-8501
KAVO PARTS: ICC-8504
EFI AUTOMOTIVE: 155184
EFI AUTOMOTIVE: 155386
ERA: 880247
ERA: 880247A
ERA: 880247B
ERA: 880247HQ
ERA: 880472
ERA: 880472A
ASHIKA: 78-05-502
ASHIKA: 78-08-802
ASHIKA: 78-08-803
FAE: 80343
MEAT & DORIA: 10414
MEAT & DORIA: 10546
NIPPARTS: J5368000
FENOX: IC16074
JP GROUP: 4791600109
JP GROUP: 4791600100
INTERMOTOR: CP353
INTERMOTOR: CU1260
SIDAT: 85.30291
SIDAT: 85.30313
WALKER PRODUCTS: 921-2119
BorgWarner: E2010026657A5
HOFFER: 8010414
HOFFER: 8010546
HOFFER: 10414
HOFFER: 10546
HOFFER: 8010414E
HELLA: 5DA358000391
BLUE PRINT: ADK81475
BLUE PRINT: ADK81480
SUZUKI (CHANGAN): 3340062J00000
ANGLI: 15339
SUZUKI (CHANGHE): 3340065G01
SUZUKI (CHANGHE): 3340065G01000
MOTORAD: 1IC352
JANMOR: JM5137
MAXGEAR: 13-0168
MAXGEAR: 13-0193
EUROCABLE: DC-1194
MOTAQUIP: LVCL882
NPS: S536I02
FISPA: 85.30291
FISPA: 85.30313
ASHUKI by Palidium: 160780008
ASHUKI by Palidium: 1608-0008
BRECAV: 125.002
BRECAV: 125.002E
IPS Parts: IBA8700
DYNAMATRIX: DIC034
AUTOMOTOR France: 5DA358000391
ELTA AUTOMOTIVE: DMB1031
ELTA AUTOMOTIVE: DMB1134
ELTA AUTOMOTIVE: EE5052
ELTA AUTOMOTIVE: QL1024
ELTA AUTOMOTIVE: XIG5053
SpeedMate: SM-ICJ002
JAPKO: 78803
JAPKO: 78502
JAPKO: 78802
CASCO: CIC89000AS
FUELPARTS: CU1260
DENCKERMANN: E100015
AUTOTEAM: L530291
LUCAS: DNB1031
LUCAS: DMB1031
KRAFT AUTOMOTIVE: 9047000
PATRON: PCI1193
PATRON: PCI1193KOR
SANDO: SIC89000.0
STELLOX: 61-00023-SX
LYNXauto: SPL1063
WAI: CUF009
QH Talbros: XIC8304
PEMEBLA: JAPBO-802
PEMEBLA: JAPBO-803
ABAKUS: 122-01-064
OSSCA: 08003
MOBILETRON: CJ-05
MOBILETRON: CU-05
MOBILETRON: CJ-04
MOBILETRON: PCI1193
MOBILETRON: PCI1193KOR
MOBILETRON: RCU05
MOBILETRON: RUF280
STARTVOLT: SC 2416
STARTVOLT: STC 2416
MDR: EPS-1970 535
MDR: EPS-1970 570
MDR: MCI-9803
HC-Cargo: 150605
HC-Cargo: 151016
WILMINK GROUP: SZDI0501
WILMINK GROUP: ZSE181
RED-LINE: 62SZ001
DIPASPORT: BBA115DLPN
DIPASPORT: BBA115MRLAN
SPECTRA PREMIUM: C763
GAUSS: GC4425
ESEN SKV: 03SKV082
AP XENERGY: XE-9007E
MANDO: MMI030182
JS ASAKASHI: 7808803
GEBE: 9 4725 1
CSV electronic parts: CBE5230
CSV electronic parts: CBE5291
CSV electronic parts: CBE5313
DIAMAX: DG2044
Hamburg Tech: 100000083
WE PARTS: 220830147
WE PARTS: 220830562
MASUMA: MIC-701
REAL: 30087000BN
PROTECH: IC1027
PROTECH: IC1036
YEC: IGC802A
NTY: ECZ-SU-000
NTY: ECZ-SU-000A
Stark: SKCO-0070038
RIDEX: 689C0039
IAP QUALITY PARTS: 816-16100
MEC-DIESEL: E105006DP
MILES: AL08084
CONTINENTAL-APAC: A2C59507642
CONTINENTAL-APAC: A2C59514959
LEMARK: CP353
HITACHI in ASEAN: U12S03-COIL
Oyodo: 70E8000-OYO
Oyodo: 70E8004-OYO
FLAMAR: BEF110098HQ
SIDAT: 85.30291A2
KAMOKA: 7120045
WILMINK GROUP: WG1012242
WILMINK GROUP: WG1028891
WILMINK GROUP: WG1054925
WILMINK GROUP: WG1142991
WILMINK GROUP: WG1443933
WILMINK GROUP: WG1496784
WILMINK GROUP: WG1498864
WILMINK GROUP: WG1756501
WILMINK GROUP: WG2009178
AutomotiveAdriado: GLIC0193
WILMINK GROUP: WG1142992
WILMINK GROUP: WG1487569
WILMINK GROUP: WG1496785
WILMINK GROUP: WG2009128
KRAFTVOLL GERMANY: 05020021
MDR: MCI-9802
NTY: ECZ-SU-004
EUROCABLE: DC-1291
DYNAMATRIX: DIC075
STELLOX: 61-00244-SX
MASUMA: MIC-706
YEC: IGC806A
ACKOJAP: A64-70-0018
ACKOJA: A64-70-0018
