  3. накрайник на напречна кормилна щанга ASHIKA 111-0K-K57R
накрайник на напречна кормилна щанга ASHIKA 111-0K-K57R
-23%
  • 14 дни право на връщане
  • Проверка на пратката
  • Експресна доставка
накрайник на напречна кормилна щанга
ASHIKA
Производител: ASHIKA
Парт номер: 111-0K-K57R
Цена: 51.90 лв. 39.93 лв.
Количество:
1
Информация за продукта
страна на монтаж: дясно
технически информационен номер: Tie rod end
обща дължина : 111 мм
външна резба : 18 x 1,5 мм
дължина на резбата : 53 мм
конструктивна височина : 71 мм
монтажен диаметър : 16 мм
външна резба 1 : 12 x 1,5 мм
Добави в любими
Вземи 10% отстъпка с един клик!!!