термостат, охладителна течност DENSO DTM82281
Информация за продукта
температура на отваряне: 82
Добави в любими
Вземи 10% отстъпка с един клик!!!
Разбери как сега!
Разбери как сега!
Регистрирай се в сайта и ще получиш 10% отстъпка за всяка онлайн поръчка!
MITSUBISHI: MD158570
MITSUBISHI: MD175746
MITSUBISHI: MD315301
MITSUBISHI: MD337408
NISSAN: 2120000QAB
NISSAN: 2120057J00
NISSAN: 2120057J15
NISSAN: 21200DB000
TOYOTA: 9091603075
TOYOTA: 9091603084
TOYOTA: 9091603125
TOYOTA: 9091603129
TOYOTA: 9091603136
LEXUS: 9091603084
LEXUS: 9091603125
FACET: 7.8399S
BorgWarner (Wahler): 4637.82D
CALORSTAT by Vernet: TH5434.82J
MAHLE: TX 70 82
MOTORAD: 281-82K
VALEO: 819777
VALEO: 820136
VALEO: 820512
SIDAT: 94.326
SIDAT: 94.331
SIDAT: 94.331A2
SIDAT: 94.520
SIDAT: 94.530
DAYCO: DT1040V
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J1535007
METZGER: 4006350
FACET: 7.8444
FACET: 7.8522
FACET: 7.8683
FACET: 7.8848
KAMOKA: 7710067
KAMOKA: 7710100
MEAT & DORIA: 92326
MEAT & DORIA: 92331
MEAT & DORIA: 92520
MEAT & DORIA: 92530
JDEUS: TH0280003
TOPRAN: 630 301
HOFFER: 8192326
HOFFER: 8192331
HOFFER: 8192520
HOFFER: 8192530
BLUE PRINT: ADC49205
BLUE PRINT: ADG09238
BLUE PRINT: ADN19210
BLUE PRINT: ADN19228
BLUE PRINT: ADT39208
BLUE PRINT: ADT39213
NPS: N153N15
FISPA: 94.326
FISPA: 94.331
FISPA: 94.331A2
FISPA: 94.520
FISPA: 94.530
EPS: 1.880.444
EPS: 1.880.522
EPS: 1.880.683
EPS: 1.880.848
KW: 580 444
KW: 580 522
KW: 580 683
KW: 580 848
ACKOJAP: A70-99-0001
WE PARTS: 421150134
WE PARTS: 421150139
WE PARTS: 421150221
WE PARTS: 421150227
CSV electronic parts: CTH2326
CSV electronic parts: CTH2339
CSV electronic parts: CTH2438
CSV electronic parts: CTH2520
CSV electronic parts: CTH2741
ACKOJA: A70-99-0001
BSG: BSG 40-126-008
WILMINK GROUP: WG1409256
WILMINK GROUP: WG1409261
WILMINK GROUP: WG1409342
WILMINK GROUP: WG1409347
WILMINK GROUP: WG1426551
WILMINK GROUP: WG1445651
WILMINK GROUP: WG1493101
WILMINK GROUP: WG1760690
WILMINK GROUP: WG1760725
WILMINK GROUP: WG2113081
WILMINK GROUP: WG2113082
FAST: FT58033
HELLA: 8MT 354 775-111
SIDAT: 94.01684
GATES: TH05382G1
QUINTON HAZELL: QTH499K
DENSO: DTM82281
METZGER: 4006118
MAGNETI MARELLI: 352317004230
MAGNETI MARELLI: 359001201470
TRISCAN: 8620 6182
TRISCAN: 8620 6188
BE TURBO: 300155
MEYLE: 028 282 0004
JAPANPARTS: VA-041
FACET: 7.8404
KAVO PARTS: TH-5503
NRF: 725119
ERA: 350104
ERA: 350104A
FAE: 5345982
MEAT & DORIA: 01684
ASHIKA: 22-041
SASIC: 9000739
INTERMOTOR: 75114
FENOX: TS054
FENOX: TS161
MAHLE: TX 307 82D
AKRON-MALÒ: TER161
MTE-THOMSON: VT387.82
HOFFER: 01684
OPEN PARTS: TRM1008.00
MAXGEAR: 67-0062
CAUTEX: 756901
NPS: T153A21
FISPA: 94.01684
BGA: CT5579
JAPKO: 2241
EPS: 1.880.404
KW: 580 404
WE PARTS: 382470057
CSV electronic parts: CTH2123
CSV electronic parts: CTH2331
MI.R.A.: 15/3681
MI.R.A.: 15/3682
MI.R.A.: 15/3686
THERMOTEC: D25001TT
APEC: ATH1077
MOTAQUIP: VTK94
STELLOX: 23-40010-SX
STELLOX: 23-40246-SX
PEMEBLA: JAPVA-041
Metalcaucho: 30299
STC: T430299
OSSCA: 02650
OSSCA: 10569
HKT: ZB56MC-82P
MDR: EPS-1880 404
MDR: MTH-40103
MDR: MTH-4041
GATES-AU: TH05382G1
WILMINK GROUP: WG1264902
WILMINK GROUP: WG1409268
WILMINK GROUP: WG1409487
WILMINK GROUP: WG1445907
WILMINK GROUP: WG1492827
WILMINK GROUP: WG1492828
WILMINK GROUP: WG1492977
WILMINK GROUP: WG1760620
WILMINK GROUP: WG2113250
WILMINK GROUP: WG2184738
WILMINK GROUP: WG2196065
FARE SA: 22019
DIPASPORT: TRM039N
MASUMA: WV56MC-82
ZZVF: ZVTE002
GATES-SEA: TH05382G1
WXQP: 10988
WXQP: 10990
WXQP: 10996
WXQP: 12096
GATES-MX: 33868
Stark: SKTC-0560045
RIDEX: 316T0046
IAP QUALITY PARTS: 155-12021
GOOM: THE-0049
GATES: TH31282G1
JAPANPARTS: VT-513
NIPPARTS: J1535007
ASHIKA: 38-05-513
CAUTEX: 772153
FIRST LINE: FTS110.82
NPS: M153I06
BORG & BECK: BTS110.82
BGA: CT5233
JAPKO: 38513
Omnicraft: 2457647
CONTINENTAL: 28.0200-4008.2
APEC: ATH1313
Metalcaucho: 30994
STC: T430994
OSSCA: 03610
MDR: MTH-4513
GATES-AU: TH31282G1
GATES-SEA: TH31282G1
WXQP: 10987
WXQP: 10993
NAPA: NTH1313
MAPCO: 28550
EFI AUTOMOTIVE: 161007
CALORSTAT by Vernet: TH6295.82J
FAE: 5322582
NIPPARTS: J1535018
SASIC: 3306063
AKRON-MALÒ: TER443
MTE-THOMSON: VT301.82
MAXGEAR: 67-0079
PATRON: PE21060
AP XENERGY: XT6295.82
GATES-MX: 33987
MAGNETI MARELLI: 352028182000
MAGNETI MARELLI: 352029982000
AUTOMOTOR France: PTH8182
PEMEBLA: JAPVT-513
GATES: TH31271G1
QUINTON HAZELL: QTH669K
MAGNETI MARELLI: 352026882000
TRISCAN: 8620 6082
JAPANPARTS: VT-123
FACET: 7.8650
VEMO: V40-99-0033
NRF: 725088
CALORSTAT by Vernet: TH6295.71J
ERA: 350500
NIPPARTS: N1531036
ASHIKA: 38-01-123
MAHLE: TX 197 71D
AKRON-MALÒ: TER338
MTE-THOMSON: VT301.71
DT Spare Parts: 6.30316
MOTORAD: 299-71
FIRST LINE: FTK257
FIRST LINE: FTS574.71
BORG & BECK: BBT257
BORG & BECK: BTS574.71
JAPKO: 38123
EPS: 1.880.650
KW: 580 650
CSV electronic parts: CTH2530
AUGER: 101441
MOTAQUIP: VTK113
STELLOX: 23-40238-SX
3RG: 80424
SAMPA: 076.320
PEMEBLA: JAPVT-123
OSSCA: 56750
MDR: EPS-1880 650
MDR: MTH-4123
WILMINK GROUP: WG2184709
Stark: SKTC-0560130
RIDEX: 316T0131
BorgWarner (Wahler): 410176.82D0
MAGNETI MARELLI: 352317002130
MAGNETI MARELLI: 352317102130
TRISCAN: 8620 8488
BE TURBO: 300369
JAPANPARTS: VA-053
VEMO: V70-99-0001
KAVO PARTS: TH-6506
ASHIKA: 22-053
BGA: CT5234
JAPKO: 2253
EPS: 1.880.399S
KW: 580 399S
CSV electronic parts: CTH2243
CSV electronic parts: CTH2334
MOTAQUIP: VTS253
PEMEBLA: JAPVA-053
OSSCA: 15809
HKT: ZB56BN-82
MDR: EPS-1880 399
MDR: EPS-1880 444
MDR: EPS-1880 522
MDR: EPS-1880 683
MDR: EPS-1880 848
MDR: MTH-4053
WILMINK GROUP: WG1091801
WILMINK GROUP: WG1409328
WILMINK GROUP: WG1760490
WXQP: 10985
IAP QUALITY PARTS: 155-13082
NIPPARTS: J1531011
CSV electronic parts: CTH2093
OSSCA: 10550
Oyodo: 20C1010-OYO
DAYCO: DT1039V
WXQP: 11110
BorgWarner (Wahler): 4480.82D
MAGNETI MARELLI: 352317000810
TRISCAN: 8620 13682
TRISCAN: 8620 13688
BE TURBO: 300144
JAPANPARTS: VT-212
KAVO PARTS: TH-9001
NIPPARTS: J1532027
ASHIKA: 38-02-212
FIRST LINE: FTK382
NPS: T153A13
BORG & BECK: BBT382
BGA: CT9100
JAPKO: 38212
CSV electronic parts: CTH2624
DODA: 1040230026
APEC: ATH1032
MOTAQUIP: VTK179
PEMEBLA: JAPVA-0103
PEMEBLA: JAPVT-212
ABAKUS: 051-025-0002
HKT: ZB56TB-82
MDR: MTH-4212
MASUMA: WV56TB-82
IAP QUALITY PARTS: 155-17055
MEC-DIESEL: 931240
KRONER: K203215
Oyodo: 20C2021-OYO
MOTAQUIP: VTK59
MASUMA: WV56TB-82Z
KAVO PARTS: TH-9016
MOTORAD: 296-82K
FIRST LINE: FTK349
BORG & BECK: BBT349
MOTAQUIP: VTS245
BOGAP: T4245100
VITALE: TH820136
GATES-MX: 33983
NAPA: NTH1077
NIPPARTS: J1532031
NPS: N153N28
JAPANPARTS: VA-063
ASHIKA: 22-063
JAPKO: 2263
PEMEBLA: JAPVA-063
MDR: MTH-4063
RED-LINE: 55MI001
