запалителна бобина ASAM 74119
Информация за продукта
електронапрежение : 12 V
материал на корпуса: метал
Добави в любими
Вземи 10% отстъпка с един клик!!!
Разбери как сега!
Разбери как сега!
Регистрирай се в сайта и ще получиш 10% отстъпка за всяка онлайн поръчка!
BMW: 12 13 1 712 219
BMW: 12 13 1 712 223
BMW: 12 13 7 523 345
BMW: 12 13 7 548 553
BMW: 12 13 7 551 049
BMW: 12 13 7 551 260
BMW: 12 13 7 562 744
BMW: 12 13 7 571 643
BMW: 12 13 7 575 010
BMW: 12 13 7 594 596
BMW: 12 13 7 594 936
BMW: 12 13 7 594 937
BMW: 12 13 7 594 938
BMW: 12 13 8 616 153
BMW: 5 575 010
BMW: 7 548 553
BMW: 7 551 049
BMW: 7 571 643
BMW: 7 594 596
BMW: 7 594 936
BMW: 8 616 153
BMW: 8 647 689
BMW: 12 13 8 647 689
PEUGEOT: 5970 64
PEUGEOT: 5970 91
MINI: 12 13 7 550 012
MINI: 12 13 7 571 643
MINI: 12 13 7 575 010
MINI: 12 13 7 594 937
MINI: 7 571 643
MINI: 12 13 8 616 153
MINI: 12 13 7 594 596
MINI: 12 13 8 657 273
TESLA: CL602
TESLA: CL623
TESLA: CL603
TESLA: CL633
CITROËN: 5970 64
CITROËN: 5970 91
HELLA: 5DA 193 175-491
BorgWarner (BERU): 0 040 100 324
BorgWarner (BERU): ZS324
BorgWarner (BERU): ZSE143
BorgWarner (BERU): ZSE145
NGK: 48206
VALEO: 245180
BOSCH: 0 221 504 100
BOSCH: 0 221 504 463
BOSCH: 0 221 504 465
BOSCH: 0 221 504 467
BOSCH: 0 221 504 470
BOSCH: 0 221 504 464
BOSCH: 0 221 504 800
BREMI: 11903
BREMI: 20119
BREMI: 20438
BREMI: 20526
QUINTON HAZELL: XIC8214
HERTH+BUSS ELPARTS: 19050060
HITACHI: 133825
HITACHI: 133875
HITACHI: 134046
HITACHI: 134047
HITACHI: 134049
HITACHI: 2503825
FACET: 9.6375
FEBI BILSTEIN: 45032
FEBI BILSTEIN: 45031
SWAG: 20 94 5032
SWAG: 20 94 5031
DELPHI: 19005293
DELPHI: 28114820
DELPHI: GN10210-12B1
METZGER: 0880436
METZGER: 0880014
METZGER: 0880161
METZGER: 0880250
MEYLE: 314 885 0004
MEYLE: 314 885 0007
MEYLE: 314 885 0001
MEYLE: 314 885 0002
MEYLE: 314 885 0005
MEYLE: 314 885 0008
VEMO: V20-70-0022
EPS: 1.970.475
KW: 470 475
EFI AUTOMOTIVE: 155049
EFI AUTOMOTIVE: 155136
ERA: 880107
ERA: 880200
FAE: 80247
MEAT & DORIA: 10351
MEAT & DORIA: 10381
MEAT & DORIA: 10530
SIDAT: 85.30251
TOPRAN: 500 959
HOFFER: 8010530
EUROCABLE: DC-1231
WAI: CUF055
WAI: CUF064
WAI: SC055
WAI: SC064
MOBILETRON: CE-50
MOBILETRON: CE-171
DS: 5970 91
BREMI: 20360
FEBI BILSTEIN: 36100
FEBI BILSTEIN: 36113
SWAG: 20 93 6100
SWAG: 20 93 6113
VEMO: V20-70-0028
BLUE PRINT: ADB111401C
NPS: P536A01
4U Autoparts: 16952BW
4U Autoparts: 16954BW
4U Autoparts: 16955BW
4U Autoparts: 22950PU
WILMINK GROUP: WG1012182
WILMINK GROUP: WG1012350
WILMINK GROUP: WG1012381
WILMINK GROUP: WG1054396
WILMINK GROUP: WG1054397
WILMINK GROUP: WG1428141
WILMINK GROUP: WG1428142
WILMINK GROUP: WG1443936
WILMINK GROUP: WG1487391
WILMINK GROUP: WG1487605
WILMINK GROUP: WG1487607
WILMINK GROUP: WG1496607
WILMINK GROUP: WG1496608
WILMINK GROUP: WG1496730
WILMINK GROUP: WG1496960
WILMINK GROUP: WG1496961
WILMINK GROUP: WG1496972
WILMINK GROUP: WG1498820
WILMINK GROUP: WG1498959
WILMINK GROUP: WG1772302
WILMINK GROUP: WG1796868
WILMINK GROUP: WG1892957
WILMINK GROUP: WG1892958
WILMINK GROUP: WG1965354
WILMINK GROUP: WG2009150
WILMINK GROUP: WG2009224
WILMINK GROUP: WG2017378
WILMINK GROUP: WG2100761
ESEN SKV: 03SKV142
ENERGY: CZ0059
HELLA: 5DA 358 000-441
NGK: 48033
VALEO: 245730
SIDAT: 85.30154
SIDAT: 85.30154A2
CHAMPION: BAEA324
DELPHI: GN10210
DELPHI: GN10210-17B1
MAGNETI MARELLI: 060717116012
MAGNETI MARELLI: 060810176010
MAGNETI MARELLI: 359000601390
TRISCAN: 8860 11013
MAPCO: 80602
JAPANPARTS: BO-0102JM
JAPANPARTS: BO-0106JM
VEMO: V20-70-0013
VEMO: V20-70-0014
KAMOKA: 7120173
DENCKERMANN: E100026
BBT: IC09107
TRUCKTEC AUTOMOTIVE: 08.17.006
EFI AUTOMOTIVE: 155190
EFI AUTOMOTIVE: 155190p
ERA: 880107A
FRECCIA: IC15-1092
MEAT & DORIA: 10351E
MGA: BB8000
ASHIKA: BO-0102JM
ASHIKA: BO-0106JM
SASIC: 9200019
SASIC: 9206014
JP GROUP: 1491600200
INTERMOTOR: 12758
FENOX: IC16047
WALKER PRODUCTS: 921-2098
AUTOMEGA: 150070110
HOFFER: 8010351
HOFFER: 8010351E
ANGLI: 15204
MOTORAD: 1IC124
JANMOR: JM5055
MAXGEAR: 13-0003
MAXGEAR: 13-0201
EUROCABLE: DC-1258
FISPA: 85.30154
FISPA: 85.30154A2
BRECAV: 104.003
BRECAV: 104.003E
BRECAV: 104.004E
JAPKO: BO-0102JM
JAPKO: BO-0106JM
CASCO: CIC75001AS
AutomotiveAdriado: GLIC0011
AIC: 53231
APC: AZ100031
SchferbartholdGmbH: 415 27 214 01 11
Monark : 090704100
GAUSS: GC4293
GAUSS: GC4464
MANDO: MMI030029
MANDO: MMI030030
WE PARTS: 220830073
WE PARTS: 220830656
DYNAMATRIX: DIC101
CSV electronic parts: CBE5081
CSV electronic parts: CBE5154
CSV electronic parts: CBE5244
CSV electronic parts: CBE5249
CSV electronic parts: CBE5251
CSV electronic parts: CBE5252
ELTA AUTOMOTIVE: EE5004
ELTA AUTOMOTIVE: QL1017
ELTA AUTOMOTIVE: XIG5003
GEBE: 9 4513 1
GEBE: 9 4593 1
EUROREPAR: 1643167080
DIAMAX: DG2022
BSG: BSG 15-835-001
AUTOTEAM: L530154
AUTOTEAM: L530154A2
PATRON: PCI1099
PATRON: PCI1099KOR
PATRON: PCI1281
MOTAQUIP: LVCL805
ASAM: 74119
SANDO: SIC75001.0
STELLOX: 61-00005-SX
LYNXauto: SPL1036
ABAKUS: 122-01-004
OSSCA: 05504
PROFIT: 1810-9013
STARTVOLT: SC 2622
MDR: EPS-1970 475
HC-Cargo: 150573
FERRON: TOP06891049
FERRON: TOP06891065
ESEN SKV: 03SKV043
AP XENERGY: XE-9013A
AP XENERGY: XE-9126A
AP XENERGY: XE-9146
ÜRO Parts: 12139066468
TRADEX FRANCE: IC7014
MASUMA: MIC-E441
REAL: 30094100BN
PROTECH: IC1015
PROTECH: IC1059
WXQP: 250037
WXQP: 250291
NTY: ECZ-BM-000
NTY: ECZ-BM-003
Stark: SKCO-0070004
Stark: SKCO-0070351
RIDEX: 689C0005
RIDEX: 689C0343
SATO tech: E70-1137
SCHNIEDER AUTOTECH: BMS18.00007
PartsTec: PTA513-0017
MEC-DIESEL: 7300104M
MEC-DIESEL: E105043DP
MEC-DIESEL: E194690
FREY: 818400201
MILES: AL08020
MILES: AL08034
CONTINENTAL-APAC: A2C59506748
CONTINENTAL-APAC: A2C59515425
LEMARK: CP014
Storm: 880107
Storm: 880200
MTR: 12161400
KRAFTVOLL GERMANY: 05020050
ENERGY: CZ0061
ENERGY: CZ0063
FLAMAR: BEF210057HQ
SIDAT: 85.30133
ERA: 880200A
HOFFER: 8010381
MOTORAD: 1IC125
EUROCABLE: DC-1147
FISPA: 85.30133
AutomotiveAdriado: GLIC0078
WE PARTS: 220830549
HELLA: 5DA 358 000-471
NGK: 48216
SIDAT: 85.30249
SIDAT: 85.30249A2
CHAMPION: BAEA145E
QUINTON HAZELL: XIC8372
HERTH+BUSS ELPARTS: 19050061
DELPHI: GN10586
DELPHI: GN10586-12B1
DELPHI: GN10586-17B1
MAGNETI MARELLI: 060717114012
MAGNETI MARELLI: 060810210010
TRISCAN: 8860 11012
MAPCO: 80605
VEMO: V20-70-0020
KAMOKA: 7120066
BBT: IC09111
TRUCKTEC AUTOMOTIVE: 08.17.062
ERA: 880413
ERA: 880413A
FRECCIA: IC15-1103
MEAT & DORIA: 10564
MEAT & DORIA: 10564E
INTERMOTOR: 12833
HOFFER: 8010564
HOFFER: 8010564E
MOTORAD: 1IC199
MAXGEAR: 13-0177
FISPA: 85.30249
FISPA: 85.30249A2
HITACHI: 2504047
BRECAV: 104.007
WE PARTS: 220830311
WE PARTS: 220830614
CSV electronic parts: CBE5249C
GEBE: 9 4590 1
AUTOTEAM: L530249
AUTOTEAM: L530249A2
LUCAS: DMB961
KRAFT AUTOMOTIVE: 9042503
PATRON: PCI1325
MOTAQUIP: LVCL1010
LYNXauto: SPL1153
ABAKUS: 122-01-022
OSSCA: 36040
HC-Cargo: 150574
DIPASPORT: BBA052BSCN
DIPASPORT: BBA052DLPN
DIPASPORT: BBA052DPSN
GAUSS: GC4345
AP XENERGY: XE-9138
Stark: SKCO-0070162
RIDEX: 689C0147
MEC-DIESEL: E105061DP
MILES: AL08089
LEMARK: CP329
BRECAV: 104.007E
SIDAT: 85.30251A2
CHAMPION: BAEA143
DELPHI: GN10475-12B1
DELPHI: GN10575-17B1
MAGNETI MARELLI: 060717115012
MAGNETI MARELLI: 060717152012
MAGNETI MARELLI: 359000610070
MAPCO: 80603
VEMO: V20-70-0017
TRUCKTEC AUTOMOTIVE: 08.17.067
FRECCIA: IC15-1110
MEAT & DORIA: 10530E
INTERMOTOR: 12846
HOFFER: 8010530E
FISPA: 85.30251
FISPA: 85.30251A2
HITACHI: 2503875
BRECAV: 104.004
BRECAV: 104.011
BRECAV: 104.011E
CASCO: CIC75000AS
SchferbartholdGmbH: 415 02 230 01 11
WE PARTS: 220830277
WE PARTS: 220830613
GEBE: 9 4566 1
GEBE: 9 4594 1
4U Autoparts: 16956BW
LUCAS: DMB877
PATRON: PCI1129
MOTAQUIP: LVCL811
MOTAQUIP: VCL811
SANDO: SIC75000.0
LYNXauto: SPL1148
OSSCA: 19613
STARTVOLT: SC 2617
HC-Cargo: 150575
WILMINK GROUP: WG1496974
WILMINK GROUP: WG1498934
WILMINK GROUP: WG1498958
WILMINK GROUP: WG1796870
WILMINK GROUP: WG2009148
MASUMA: MIC-0035
REAL: 30094000BN
MEC-DIESEL: 7300104DP
The NewLine: NC0759
CONTINENTAL-APAC: A2C59506747
LEMARK: CP039
MTR: AVR_ZSE143
KRAFTVOLL GERMANY: 05020092
FLAMAR: BEF110057HQ
MAGNETI MARELLI - BR: BI0044MM
Hitachi in East Asia: IGNC00353
MAGNETI MARELLI: 060810212010
BBT: IC09108
FENOX: IC16046
JANMOR: JM5230
DYNAMATRIX: DIC051
CSV electronic parts: CBE5251C
AUTOTEAM: L530251
AUTOTEAM: L530251A2
OSSCA: 16979
MOBILETRON: CE-155
ESEN SKV: 03SKV206
MTR: 060717115012
ENERGY: CZ0060
WAI: CUF2846
QUINTON HAZELL: XIC8356
DELPHI: GN10572-12B1
DELPHI: GN10572-17B1
MAPCO: 80606
BBT: IC09108-026
TRUCKTEC AUTOMOTIVE: 08.17.064
ERA: 880424
ERA: 880424A
MAXGEAR: 13-0176
ASHUKI by Palidium: PAL15-0002
HITACHI: 2504046
ELTA AUTOMOTIVE: EE5108
ELTA AUTOMOTIVE: QL1010
ELTA AUTOMOTIVE: XIG5831
STELLOX: 61-00075-SX
OSSCA: 27694
MOBILETRON: CE-182
STARTVOLT: SC 2619
STARTVOLT: STC 2619
HC-Cargo: 150560
HC-Cargo: 150608
MEC-DIESEL: E105012DP
FREY: 818402101
MILES: AL08091
KRAFTVOLL GERMANY: 05020105
ENERGY: CZ0062
HELLA: 5DA 358 057-081
HELLA: 5DA 358 168-351
DELPHI: GN10571-12B1
DELPHI: GN10571-17B1
DENCKERMANN: E100071
BBT: IC09112
ERA: 880426
ERA: 880426A
ASHUKI by Palidium: PAL15-0014
HITACHI: 2504049
SchferbartholdGmbH: 425 27 645 01 11
ELTA AUTOMOTIVE: EE5160
ELTA AUTOMOTIVE: XIG5832
PATRON: PCI1283
OSSCA: 23646
MOBILETRON: CE-190
GAUSS: GC4596
BBR Automotive: 001-10-26383
MASUMA: MIC-0065
MEC-DIESEL: E105027DP
STELLOX: 61-00059-SX
MASUMA: MIC-E408
SCHNIEDER AUTOTECH: BMS18.00010
Hitachi in East Asia: IGNC00349
STELLOX: 61-00156-SX
SCHNIEDER AUTOTECH: BMS18.00006
FREY: 818402001
BOGAP: B1511100
BOGAP: B1511101
FREY: 818402201
Hitachi in East Asia: IGNC00350
Hitachi in East Asia: IGNC00315
HELLA: 5DA 358 057-001
VALEO: 245915
DYNAMATRIX: DIC056
PATRON: PCI1396
