запалителна бобина ERA 880048A
Информация за продукта
Тегло : 0,976 kg
брой контакти: 3
Добави в любими
Вземи 10% отстъпка с един клик!!!
Разбери как сега!
Разбери как сега!
Регистрирай се в сайта и ще получиш 10% отстъпка за всяка онлайн поръчка!
FORD: 1008886
FORD: 1008887
FORD: 1018139
FORD: 1018140
FORD: 12029CA
FORD: 1319972
FORD: 1495676
FORD: 5008193
FORD: 6181956
FORD: 6503277
FORD: 6503278
FORD: 6503377
FORD: 6823318
FORD: 6860288
FORD: 6860289
FORD: 88F1 2029A 1A
FORD: 88SF 12029 AA
FORD: 88SF-12029A-1A
FORD: 88SF-12029A-2A
FORD: 88SF-12029A-2B
FORD: 89BF-12024A-1B
FORD: 8SF1 2029A 1A
FORD: 928F 12029 CA
FORD: 928F 12029 CB
FORD: 938F 12024 DA
FORD: 96FB 12257 AB
FORD: A96BF-12024-A1B
FORD: E8TF 12029 AA
FORD: E9TF 12029 AA
FORD: F1VU-12029A-1A
FORD: F1VU-12029A-2A
FORD: F1VY-12029-A
FORD: F37U 12029 AA
FORD: F50U 12029 AA
FORD: F50U 12029 BA
FORD: F50Y-12029-A
FORD: F50Y-12029-B
FORD: F5LU 12029 AA
FORD: F5LY-12029-A
FORD: F5OU 12029 AA
FORD: F5OY-12029-A
FORD: F5OY-12029-B
FORD: F5RZ-12029-C
MAZDA: 18E0-51810-0
MAZDA: 1E05-18100
MAZDA: 1E05-18100-A
MAZDA: FSD7-18100
MAZDA: ZZM0-18100
MAZDA: ZZMO-18100
TESLA: CL400
HELLA: 5DA 193 175-401
HELLA: 5DA 749 475-151
HELLA: 8EW 351 043-661
BorgWarner (BERU): 0 040 100 237
BorgWarner (BERU): 0 040 100 238
BorgWarner (BERU): 0 040 100 239
BorgWarner (BERU): 0 040 100 281
BorgWarner (BERU): 40100281
BorgWarner (BERU): ZS237
BorgWarner (BERU): ZS238
BorgWarner (BERU): ZS239
NGK: 48021
NGK: U2005
VALEO: 245139
VALEO: 245160
BOSCH: 2 430 102 105
BOSCH: F 000 ZS0 212
CHAMPION: BAEA281
BREMI: 11730
BREMI: 11875
BREMI: 11913
BREMI: 11937
MAGNETI MARELLI: 060801003010
MAGNETI MARELLI: 060801006010
MAGNETI MARELLI: 060810173010
MAGNETI MARELLI: 069422395010
MAGNETI MARELLI: 60801006
MAGNETI MARELLI: 60801006010
MAGNETI MARELLI: BAE 680 AE
MAGNETI MARELLI: BAE680D
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J5363003
Motorcraft: DG435
Motorcraft: DG449
Motorcraft: DG454
Motorcraft: DG457
Motorcraft: DG458
Motorcraft: DG460
Motorcraft: DG461
Motorcraft: EDG41
Motorcraft: EDG42
Motorcraft: EDG43
QUINTON HAZELL: XIC8081
QUINTON HAZELL: XIC8326
HERTH+BUSS ELPARTS: 19020012
HERTH+BUSS ELPARTS: 19020059
HITACHI: 1388-00
HITACHI: 1388-03
HITACHI: 2508-803
DENSO: 29700-6700
FACET: 9.6018
FACET: 9.6199
FACET: 9.6212
FACET: 9.6263
FACET: 9.6264
FEBI BILSTEIN: 21579
FEBI BILSTEIN: 30971
SWAG: 50 92 1579
SWAG: 50 93 0971
DELPHI: DMB751
DELPHI: GN10177
DELPHI: GN10177-12B1
METZGER: 0880151
MAPCO: 80751
JAPANPARTS: BO-300
JAPANPARTS: VNT051416
VEMO: V25-01-1559
VEMO: V25-70-0003
VEMO: V25-70-0006
VEMO: V25-70-0007
KW: 470 299
KW: 470 312
KW: 470 363
KW: 470 364
BBT: IC18100
KAVO PARTS: ICC-4507
KAVO PARTS: ICC-4518
KAVO PARTS: ICC-4519
EFI AUTOMOTIVE: 155011
ERA: 880048
ERA: 880048A
ERA: 880048B
ERA: 880048HQ
ERA: 880296
ERA: A88048
FAE: 80213
MEAT & DORIA: 10314
NIPPARTS: J5383026
NIPPARTS: N5363008
NIPPARTS: N5363018
INTERMOTOR: 12614
INTERMOTOR: 12699
INTERMOTOR: 12703
INTERMOTOR: CP202
INTERMOTOR: CU1036
INTERMOTOR: CU1217
INTERMOTOR: IIS094
INTERMOTOR: IIS120
KAGER: 600047
SIDAT: 85.30091
TOPRAN: 300 595
HOFFER: 8010314
JANMOR: JM5092
JANMOR: JM5155
EUROCABLE: DC-1021
FISPA: 85.30028
FISPA: 85.30061
FISPA: 85.30091
FISPA: 85.30129
FISPA: 85.30132
JAPKO: 78300
JAPKO: VNT051416
LUCAS: DLJ304
LUCAS: DMB 750
LUCAS: DMB 751
LUCAS: DMB753
LUCAS: DMB1015
WAI: CFD487
MOBILETRON: CE-48
MOBILETRON: CF-02
SIDAT: 85.30091A2
MEYLE: 714 885 0005
KAMOKA: 7120069
ASHUKI by Palidium: M980-13
AutomotiveAdriado: GLIC0061
WE PARTS: 220830023
CSV electronic parts: CBE5091
GEBE: 9 4608 1
AUTOTEAM: L530091
MDR: MCI-9300
WILMINK GROUP: WG1012146
WILMINK GROUP: WG1054723
WILMINK GROUP: WG1054737
WILMINK GROUP: WG1443916
WILMINK GROUP: WG1487363
WILMINK GROUP: WG1496530
WILMINK GROUP: WG1498808
WILMINK GROUP: WG2009212
AP XENERGY: XE-8001
Stark: SKCO-0070040
RIDEX: 689C0041
MEC-DIESEL: 7300087
MEC-DIESEL: 7300087M
SIDAT: 85.30129
DELPHI: GN10177-17B1
TRISCAN: 8860 16024
JAPANPARTS: BO-315
MGA: BB8055
ASHIKA: 78-03-315
FENOX: IC16054
AUTOMEGA: 150015010
ANGLI: 15132
KLAXCAR FRANCE: 45027z
MOTORAD: 2IC106
MAXGEAR: 13-0020
EUROCABLE: DC-1023
HITACHI: 138800
HITACHI: 2508800
BRECAV: 215.002
JAPKO: 78315
EPS: 1.970.364
CSV electronic parts: CBE5105
ELTA AUTOMOTIVE: EE5097
ELTA AUTOMOTIVE: XIG5073
DIAMAX: DG2030
AUTOTEAM: L530129
KRAFT AUTOMOTIVE: 9042020
MOTAQUIP: LVCL655
STELLOX: 61-00073-SX
LYNXauto: SPL1015
ABAKUS: 122-01-025
OSSCA: 00991
STARTVOLT: SC 1076
MDR: EPS-1970 364
MDR: MCI-9315
DIPASPORT: BBA239DLPN
DIPASPORT: BBA239MRLN
FERRON: TOP06891026
ESEN SKV: 03SKV012
ÜRO Parts: 30713416
ÜRO Parts: 6N0905104
HART: 521 377
PROTECH: IC1076
NTY: ECZ-FR-003
IAP QUALITY PARTS: 816-11052
MILES: AL08097
LEMARK: CP202
Storm: 880048
KRAFTVOLL GERMANY: 05020026
ENERGY: CZ0011
MAGNETI MARELLI: 060717036012
DT Spare Parts: 13.44701
HITACHI: 138803
HITACHI: 2508803
APC: AZ100048
GAUSS: GC4212
GEBE: 9 4530 1
BSG: BSG 30-835-003
PEMEBLA: JAPBO-315
HC-Cargo: 150416
VALEO: 696276
SIDAT: 85.30028
VAN WEZEL: 1805747
TYC: 810-0025
AKS DASIS: 098103N
MAGNETI MARELLI: 069422823010
NISSENS: 85032
NRF: 47006
AVA QUALITY COOLING: FD7541
DIEDERICHS: DCL1107
ASHIKA: VNT051416
MAHLE: CFF 282 000P
JDEUS: EV0121080
FRIGAIR: 0505.1416
PRASCO: FD340F002
PRASCO: FD7541
MAXGEAR: AC226108
AHE: 310.011
KALE OTO RADYATÖR: 417700
AUTO AIR GLOUCESTER: 05-1246
CASCO: CEF72009AS
APC: ACT9980936
RPLQuality: APELFD5004
BSG: BSG 30-510-001
BSG: BSG 30-511-006
THERMOTEC: D8G001TT
PATRON: PFN151
PATRON: PFN268
SANDO: SEF72009.0
PEMEBLA: JAPVNT051416
OSSCA: 29600
LUZAR: LFK 1031
EACLIMA: 33V22033
WILMINK GROUP: WG1720111
WILMINK GROUP: WG2180648
HART: 641 124
LGK: 014080009LGK
REAL: 40223900BN
RPL QUALITY: APELFD5004
FLAMAR: EVF020027HQ
DENSO: DER10003
AKS DASIS: 098154N
MAGNETI MARELLI: 069422760010
NISSENS: 85767
NRF: 47884
ERA: 352085
AVA QUALITY COOLING: FD7551
PRASCO: FD7551
BSG: BSG 30-511-005
ABAKUS: 017-014-0002
EACLIMA: 33V22040
WILMINK GROUP: WG1775665
WILMINK GROUP: WG2101514
WILMINK GROUP: WG2161704
HART: 624 076
DEYE: DY9002
BorgWarner (BERU): ZS281
TRISCAN: 8860 16027
FACET: 9.6199S
EFI AUTOMOTIVE: 155010
FRECCIA: IC15-1050
AUTOMEGA: 150015710
EPS: 1.970.299S
KW: 470 299S
MDR: EPS-1970 299S
PROTECH: IC1043
SIDAT: 85.30132
ANGLI: 15127
EUROCABLE: DC-1022
ANGLI: 15128
WALKER PRODUCTS: 920-1013
ANGLI: 15129
AIC: 51163
EPS: 1.970.299
MDR: EPS-1970 299
SIDAT: 85.30061
BRECAV: 215.002E
ELTA AUTOMOTIVE: EE5291
ELTA AUTOMOTIVE: XIG5220
PATRON: PCI1013
STELLOX: 61-00087-SX
OSSCA: 51088
AP XENERGY: XE-8001A
SASIC: 9206038
LIZARTE: BOBEN003
ANGLI: 15131
EUROCABLE: DC-1024
EUROCABLE: DC-1026
DYNAMATRIX: DIC113
MEC-DIESEL: 7300087DP
MAGNETI MARELLI: 359000601650
FACET: 9.6035
EPS: 1.970.135
KW: 470 135
MDR: EPS-1970 135
VDO-BR: D46212
MAGNETI MARELLI - BR: BI0038MM
Intran Flotamex: BOF03
EPS: 1.970.312
MDR: EPS-1970 312
ASHIKA: 78-03-300
CSV electronic parts: CBE5134
PEMEBLA: JAPBO-300
WILMINK GROUP: WG1443908
SATO tech: E70-1117
BREMI: 20155
MEYLE: 714 885 0011
MAXGEAR: 13-0016
ASHUKI by Palidium: M980-12
Stark: SKCO-0070006
RIDEX: 689C0007
IAP QUALITY PARTS: 816-11080
FACET: 9.6432
WALKER PRODUCTS: 920-1015
EPS: 1.970.532
KW: 470 532
ELTA AUTOMOTIVE: EE5163
ELTA AUTOMOTIVE: XIG5160
ASAM: 74195
MDR: EPS-1970 532
SIDAT: 85.30447
MAGNETI MARELLI: 060717038012
FACET: 9.6069
MEAT & DORIA: 10628
HOFFER: 8010628
KLAXCAR FRANCE: 45015z
MOTORAD: 2IC552
MOTORAD: 2IC617
FISPA: 85.30447
EPS: 1.970.169
KW: 470 169
WE PARTS: 220830373
ELTA AUTOMOTIVE: EE5003
ELTA AUTOMOTIVE: QL1003
ELTA AUTOMOTIVE: XIG5004
AUTOTEAM: L530447
MDR: EPS-1970 169
WILMINK GROUP: WG1012150
WILMINK GROUP: WG1012437
WILMINK GROUP: WG1430410
WILMINK GROUP: WG1487419
WILMINK GROUP: WG1487459
WILMINK GROUP: WG1496720
WILMINK GROUP: WG1496721
WILMINK GROUP: WG1498179
WILMINK GROUP: WG1794341
WILMINK GROUP: WG1965345
ESEN SKV: 03SKV015
ENERGY: CZ0012
VALEO: 245193
INTERMOTOR: 12467
LUCAS: DMB1805
MOTAQUIP: LVCL639
LYNXauto: SPL1016
PartsTec: PTA513-0176
LEMARK: CP491
