запалителна бобина ERA 880086A
Информация за продукта
Тегло : 1,874 kg
брой контакти: 4
Добави в любими
Вземи 10% отстъпка с един клик!!!
Разбери как сега!
Разбери как сега!
Регистрирай се в сайта и ще получиш 10% отстъпка за всяка онлайн поръчка!
PEUGEOT: 5970 51
PEUGEOT: 5970 73
PEUGEOT: 5970 A4
PEUGEOT: 5970 A7
PEUGEOT: 96 292 106 80
TESLA: CL113
TESLA: CL115
CITROËN: 5970 51
CITROËN: 5970 73
CITROËN: 5970 A4
CITROËN: 5970 A7
CITROËN: 96 292 106 80
HELLA: 5DA 193 175-451
HELLA: 5DA749475-621
BorgWarner (BERU): 0 040 100 349
BorgWarner (BERU): ZS349
NGK: 48051
VALEO: 245099
VALEO: 245231
VALEO: 2526119
VALEO: 2526119A
BREMI: 20340
QUINTON HAZELL: XIC8223
HITACHI: 1338-21
HITACHI: 2503-821
CITROËN/PEUGEOT: 5970 51
CITROËN/PEUGEOT: 5970 73
CITROËN/PEUGEOT: 5970 A4
CITROËN/PEUGEOT: 5970 A7
CITROËN/PEUGEOT: 96 292 106 80
TRISCAN: 8860 28010
DELPHI: CE20024-12B1
DELPHI: GN10460-12B1
METZGER: 0880092
METZGER: 880092
MEYLE: 11-14 885 0003
BBT: IC15136
EFI AUTOMOTIVE: 155055
EFI AUTOMOTIVE: 156500
ERA: 880086
ERA: 880086A
ERA: 880086B
ERA: 880086HQ
ERA: 880092
FAE: 80274
MEAT & DORIA: 10417
INTERMOTOR: 12750
INTERMOTOR: CP266
INTERMOTOR: CU1144
INTERMOTOR: IIS075
SIDAT: 85.30206
TOPRAN: 721 905
AUTOMEGA: 150076110
HOFFER: 10417
HOFFER: 8010417
ANGLI: 15047
JANMOR: CPS28
MAXGEAR: 130094
FISPA: 85.30206
LUCAS: DMB869
WAI: CUF052
MOBILETRON: CE-80
MOBILETRON: PCI1045
MOBILETRON: PCI1045KOR
JAPANPARTS: BO-0623JM
VEMO: V22-70-0003
KAMOKA: 7120148
ASHIKA: BO-0623JM
JAPKO: BO-0623JM
AutomotiveAdriado: GLIC0104
WE PARTS: 220830150
CSV electronic parts: CBE5206
AUTOTEAM: L530206
WILMINK GROUP: WG1012204
WILMINK GROUP: WG1012245
WILMINK GROUP: WG1443878
WILMINK GROUP: WG1487346
WILMINK GROUP: WG1496479
WILMINK GROUP: WG1496480
WILMINK GROUP: WG1496580
WILMINK GROUP: WG1796836
WILMINK GROUP: WG2009206
DIPASPORT: BBA161DLPN
AP XENERGY: XE-8057
TRADEX FRANCE: IC7021
NGK: 48405
SIDAT: 85.30173
SIDAT: 85.30173A2
BOSCH: 0 986 221 086
BREMI: 20373
MAGNETI MARELLI: 060717124012
TRISCAN: 8860 28005
BBT: IC15105
ERA: 880016
ERA: 880016A
FRECCIA: IC15-1074
MEAT & DORIA: 10375
MEAT & DORIA: 10375E
SASIC: 9200006
AUTOMEGA: 150076310
HOFFER: 8010375
HOFFER: 8010375E
ANGLI: 15039
KLAXCAR FRANCE: 45024z
JANMOR: CPS29
MAXGEAR: 13-0135
EUROCABLE: DC-1056
FISPA: 85.30173
FISPA: 85.30173A2
GAUSS: GC4099
WE PARTS: 220830098
WE PARTS: 220830593
CSV electronic parts: CBE5096
CSV electronic parts: CBE5173
4U Autoparts: 22956PU
AUTOTEAM: L530173
AUTOTEAM: L530173A2
WAI: CUF045
MOBILETRON: CE-131
DIPASPORT: BBA161MRLN
ESEN SKV: 03SKV055
ÜRO Parts: 11812228298
PROTECH: IC1175
Stark: SKCO-0070302
RIDEX: 689C0294
KRAFTVOLL GERMANY: 05020124
DELPHI: GN10460-17B1
JAPANPARTS: BO-0607JM
ASHIKA: BO-0607JM
EUROCABLE: DC-1162
HITACHI: 133821
HITACHI: 2503821
BRECAV: 110.019
JAPKO: BO-0607JM
GAUSS: GC4073
MANDO: MMI030223
SpeedMate: SM-ICE014
4U Autoparts: 22958PU
ESEN SKV: 03SKV084
HART: 521 381
NTY: ECZ-PE-006
NTY: ECZ-PE-006A
MEC-DIESEL: E105138DP
COGEFA France: 759.7073
HELLA: 5DA 358 000-301
BorgWarner (BERU): ZS256
BRECAV: 110.005
LUCAS: LKTB62803
FERRON: TOP06891009
Storm: 880016
CHAMPION: BAEA256
MAGNETI MARELLI: 060810193010
HITACHI: 133871
HITACHI: 2503871
BRECAV: 110.005E
EUROREPAR: 1643169380
OSSCA: 08202
OSSCA: 08203
HC-Cargo: 151021
VDO-BR: D46952
MAGNETI MARELLI - BR: BI0055MM
FAE: 80237
DIAMAX: DG2053
WILMINK GROUP: WG1498932
QUINTON HAZELL: XIC8202
JAPANPARTS: BO-0611JM
ASHIKA: BO-0611JM
INTERMOTOR: 12731
JAPKO: BO-0611JM
AutomotiveAdriado: GLIC0105
APC: AZ100062
GEBE: 9 4545 1
LUCAS: DMB853
PATRON: PCI1100
STELLOX: 61-00084-SX
LEMARK: CP252
DYNAMATRIX: DIC045
ELTA AUTOMOTIVE: EE5113
ELTA AUTOMOTIVE: XIG5097
GEBE: 9 4648 1
EUROREPAR: 1643169280
PATRON: PCI1045
PATRON: PCI1045KOR
STELLOX: 61-00093-SX
WILMINK GROUP: WG1487407
LEMARK: CP266
EUROCABLE: DC-1161
ELTA AUTOMOTIVE: EE5212
ELTA AUTOMOTIVE: XIG5169
DYNAMATRIX: DIC044
STELLOX: 61-00042-SX
