запалителна бобина ERA 880318A
Информация за продукта
брой контакти: 3
Добави в любими
Вземи 10% отстъпка с един клик!!!
Разбери как сега!
Разбери как сега!
Регистрирай се в сайта и ще получиш 10% отстъпка за всяка онлайн поръчка!
NISSAN: 22448-1HC0A
NISSAN: 22448-1KT0A
NISSAN: 22448-EA000
NISSAN: 22448-ED000
NISSAN: 22448-EN000
NISSAN: 22448-EN200
NISSAN: 22448-EY00A
NISSAN: 22448-JA00A
NISSAN: 22448-JA00C
NISSAN: 22448-JA10A
NISSAN: 22448-JA10C
TESLA: CP086
TESLA: CP019
TESLA: CP118
TESLA: CL911
TESLA: CP051
TESLA: CL937
HELLA: 5DA 193 175-851
HELLA: 5DA 749 475-981
BorgWarner (BERU): ZSE088
BorgWarner (BERU): ZSE158
NGK: 48347
NGK: 48348
BOSCH: 0 986 221 090
CHAMPION: BAEA088E
CHAMPION: BAEA158E
BREMI: 20525
BREMI: 20558
MAGNETI MARELLI: 060810255010
MAGNETI MARELLI: BAE 680 BI
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J5371001
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J5371007
QUINTON HAZELL: XIC8500
QUINTON HAZELL: XIC8502
HITACHI: 1339-01
HITACHI: 1339-02
HITACHI: 2503-901
HITACHI: 2503-902
HITACHI: AIC2-408B
HITACHI: AIC2-408N
FACET: 9.6433
FACET: 9.6452
DELPHI: GN10241
DELPHI: GN10241-12B1
DELPHI: GN10244
METZGER: 0880428
MAPCO: 80535
MEYLE: 36148850011
JAPANPARTS: BO-112
JAPANPARTS: BO-118
VEMO: V38-70-0010
VEMO: V38-70-0011
KW: 470 533
KW: 470 552
BBT: IC16128
KAVO PARTS: ICC-6527
KAVO PARTS: ICC-6528
KAVO PARTS: ICC-6529
EFI AUTOMOTIVE: 155226
EFI AUTOMOTIVE: 155227
ERA: 880318A
ERA: 880318B
ERA: 880318HQ
MEAT & DORIA: 10642
NIPPARTS: N5361024
INTERMOTOR: 12116
INTERMOTOR: 12118
INTERMOTOR: CP056
INTERMOTOR: CP058
INTERMOTOR: CU1502
INTERMOTOR: CU1503
INTERMOTOR: IIS425
INTERMOTOR: IIS427
SIDAT: 85.30421
HOFFER: 8010642
BLUE PRINT: ADN114237
JANMOR: JM5372
JANMOR: JM5484
FISPA: 85.30421
JAPKO: 78118
LUCAS: DMB1157
LUCAS: DMB2096
WAI: CUF2118
WAI: CUF549
MOBILETRON: CN-38
MOBILETRON: CN-44
BREMI: 20630
BREMI: 20633
METZGER: 0880463
FEBI BILSTEIN: 106805
MEYLE: 36-14 885 0010
SWAG: V-106805
KAMOKA: 7120086
ERA: 880318
BLUE PRINT: ADN114238
NPS: N536N19
ASHUKI by Palidium: N840-08
ALANKO: 10953060
CASCO: CIC71008AS
AutomotiveAdriado: GLIC0129
ACKOJAP: A38-70-0010
ACKOJAP: A38-70-0011
WE PARTS: 220830384
CSV electronic parts: CBE5421
CSV electronic parts: CBE5423
CSV electronic parts: CBE5559
CSV electronic parts: CBE5561
ACKOJA: A38-70-0010
ACKOJA: A38-70-0011
GEBE: 9 4634 1
GEBE: 9 4658 1
AUTOTEAM: L530421
SANDO: SIC71008.0
MDR: MCI-9112
MDR: MCI-9114
MDR: MCI-9118
HC-Cargo: 150611
HC-Cargo: 150623
WILMINK GROUP: WG1012446
WILMINK GROUP: WG1012457
WILMINK GROUP: WG1487586
WILMINK GROUP: WG1496860
WILMINK GROUP: WG1498834
WILMINK GROUP: WG2009137
WILMINK GROUP: WG2185772
ESEN SKV: 03SKV316
ESEN SKV: 03SKV317
ESEN SKV: 03SKV333
AP XENERGY: XE-9120G
AP XENERGY: XE-9120H
REAL: 30073800BN
NTY: ECZ-NS-022
Stark: SKCO-0070084
RIDEX: 689C0082
FLAMAR: BEF910017HQ
HELLA: 5DA 230 036-651
SIDAT: 85.30561
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J5371004
DELPHI: GN10648-12B1
BUGIAD: BIC19813
DENCKERMANN: E100019
EFI AUTOMOTIVE: 155385
MEAT & DORIA: 10797
ASHIKA: 78-01-112
INTERMOTOR: 12218
HOFFER: 8010797
MOTORAD: 1IC135
MAXGEAR: 13-0189
FISPA: 85.30561
HITACHI: 133901
HITACHI: 2503901
BRECAV: 126.015
BRECAV: 126.015E
JAPKO: 78112
MANDO: MMI030193
WE PARTS: 220830537
AUTOTEAM: L530561
LUCAS: DMB5041
MOTAQUIP: LVCL1286
STELLOX: 61-00139-SX
OSSCA: 20866
HC-Cargo: 150933
WILMINK GROUP: WG1902120
DIPASPORT: BBA075DLPN
AP XENERGY: XE-9120N
ÜRO Parts: NI1316052
YEC: IGC211A
BRÜCK GERMANY: 224481HC0A
HITACHI-MX: IGC0098
LEMARK: CP443
HITACHI in ASEAN: HEX EXA-9408N
Oyodo: 70E1024-OYO
SIDAT: 85.30423
BOSCH: 0 986 JG1 566
DELPHI: GN10241-17B1
MAGNETI MARELLI: 060717203012
TRISCAN: 8860 10007
BBT: IC16126
KAVO PARTS: ICC-6526
ACDelco: 19374100
FAE: 80375
MEAT & DORIA: 10658
TOPRAN: 701 918
WALKER PRODUCTS: 921-2107
HOFFER: 8010658
ANGLI: 15159
EUROCABLE: DC-1324
FISPA: 85.30423
GAUSS: GC4448
EPS: 1.970.552
WE PARTS: 220830399
CSV electronic parts: CBE5161
ELTA AUTOMOTIVE: EE5084
ELTA AUTOMOTIVE: XIG5102
DODA: 1090240043
DIAMAX: DG2029
AUTOTEAM: L530423
LUCAS: DMB5033
PATRON: PCI1300
MOTAQUIP: LVCL931
LYNXauto: SPL1088
PEMEBLA: JAPBO-112
OSSCA: 20865
MOBILETRON: CN-46
STARTVOLT: SC 1416
MDR: EPS-1970 552
MASUMA: MIC-205
PROTECH: IC1091
YEC: IGC206A
NTY: ECZ-NS-013
MEC-DIESEL: E105018DP
MILES: AL08033
CONTINENTAL-APAC: A2C59506743
LEMARK: CP056
KRAFTVOLL GERMANY: 05020122
Hitachi in East Asia: IGNC00232
HELLA: 5DA 230 035-971
SIDAT: 85.30559
BOSCH: 0 986 22A 220
MEAT & DORIA: 10795
HOFFER: 8010795
JANMOR: JM5483
NPS: N536N23
FISPA: 85.30559
MANDO: MMI030199
WE PARTS: 220830535
AUTOTEAM: L530559
WAI: CUF509
OSSCA: 14962
MOBILETRON: CN-45
WILMINK GROUP: WG1902118
WXQP: 30528
HITACHI-MX: IGC0006
HELLA: 5DA 230 036-101
VALEO: 245817
BRECAV: 59.733
KRAFT AUTOMOTIVE: 9044036
PATRON: PCI1203
PEMEBLA: JAPBO-114
ABAKUS: 122-01-055
Intran Flotamex: BOUF549
CONTINENTAL-APAC: 2910000408100
HELLA: 5DA 358 057-411
ELTA AUTOMOTIVE: EE5395
OSSCA: 22207
MOBILETRON: CN-50
STARTVOLT: STC 1458
MASUMA: MIC-214
Hitachi in East Asia: IGNC00241
BRECAV: 126.018E
DODA: 1090240046
FEBEST: NCP-016
MAGNETI MARELLI - BR: BI0105MM
HITACHI in ASEAN: HEX EXX-AB06N
Oyodo: 70E1014-OYO
HELLA: 5DA 358 057-691
VALEO: 245818
BOSCH: 0 986 22A 222
DELPHI: GN10244-11B1
DELPHI: GN10244-17B1
TRISCAN: 8860 10040
FAE: 80372
ASHIKA: 78-01-118
FENOX: IC16077
WALKER PRODUCTS: 921-2151
MOTORAD: 1IC288
HITACHI: 2503902
EPS: 1.970.533
DYNAMATRIX: DIC110
DIAMAX: DG2077
PATRON: PCI1298
MOTAQUIP: LVCL1137
STELLOX: 61-00296-SX
PEMEBLA: JAPBO-118
STARTVOLT: SC 1457
MDR: EPS-1970 533
WILMINK GROUP: WG1487619
WILMINK GROUP: WG1946491
WILMINK GROUP: WG2009158
MASUMA: MIC-206
NTY: ECZ-NS-007
BRÜCK GERMANY: 22448JA10A
LEMARK: CP058
KRAFTVOLL GERMANY: 05020113
HITACHI in ASEAN: HEX EXA-2409N
Oyodo: 70E1025-OYO
Intran Flotamex: BOUF550
Hitachi in East Asia: IGNC00237
DYNAMATRIX: DIC130
