запалителна бобина NTY ECZ-FR-003
Информация за продукта
нетно тегло : 1000 g
Добави в любими
Вземи 10% отстъпка с един клик!!!
Разбери как сега!
Разбери как сега!
Регистрирай се в сайта и ще получиш 10% отстъпка за всяка онлайн поръчка!
FORD: 1008886
FORD: 1008887
FORD: 1018139
FORD: 1018140
FORD: 1078349
FORD: 12029CA
FORD: 1649067
FORD: 6181956
FORD: 6503277
FORD: 6503278
FORD: 6503279
FORD: 6503280
FORD: 6503377
FORD: 6860288
FORD: 6860289
FORD: 88F-12029-A1A
FORD: 88SF-12029-A1A
FORD: 88SF-12029-A2A
FORD: 88SF-12029-AA
FORD: 89BF-12024-A1B
FORD: 8SF-12029-A1A
FORD: 928F-12029-CA
FORD: 938F-12024-DA
FORD: 96FB-12257-AB
FORD: E8TF-12029-AA
FORD: E8TZ-12029-A
FORD: E9TF-12029-AA
FORD: F1VU-12029-A1A
FORD: F1VU-12029-A2A
FORD: F1VY-12029-A
FORD: F37U-12029-AA
FORD: F37Z-12029-A
FORD: F5LU-12029-AA
FORD: F5LY-12029-A
FORD: F5OU-12029-AA
FORD: F5OY-12029-A
FORD: F5OY-12029-B
FORD: F5RZ-12029-C
MAZDA: 1E05-18-100
MAZDA: 1E05-18-100A
MAZDA: F37Z-12029-A
MAZDA: FSD7-18-100
MAZDA: ZZM0-18-100
TESLA: CL400
HELLA: 5DA 749 475 151
HELLA: 5DA 193 175-401
BorgWarner (BERU): 0 040 100 237
BorgWarner (BERU): 0 040 100 238
BorgWarner (BERU): 0 040 100 239
BorgWarner (BERU): 0 040 100 281
BorgWarner (BERU): ZS237
BorgWarner (BERU): ZS238
BorgWarner (BERU): ZS239
BorgWarner (BERU): ZS281
NGK: 48021
VALEO: 245160
BOSCH: F 000 ZS0 212
BREMI: 11937
HERTH+BUSS JAKOPARTS: 19020012
NEW ERA: MIC-2029
FACET: 1510523
FACET: 1574805
FACET: EPS 1.970.135
FACET: EPS 1.970.311
FACET: KW 470 135
FACET: KW 470 311
FEBI BILSTEIN: 21579
FEBI BILSTEIN: 30971
TRISCAN: 8860 16024
TRISCAN: 8860 16027
DELPHI: GN10 177
DELPHI: GN10177-12B1
METZGER: 880151
BBT: IC18100
EFI AUTOMOTIVE: 155011
ERA: 880048
ERA: 880296
FAE: 80213
MEAT & DORIA: 10314
SIDAT: 85.30028
SIDAT: 85.30091
HOFFER: 8010314
ANGLI: 15128
ANGLI: 15131
JANMOR: JM5092
BRECAV: 215.002
METZGER: 0880151
SWAG: 50 92 1579
SWAG: 50 93 0971
WILMINK GROUP: WG1012146
WILMINK GROUP: WG1054723
WILMINK GROUP: WG1054737
WILMINK GROUP: WG1443916
WILMINK GROUP: WG1487363
WILMINK GROUP: WG1496530
WILMINK GROUP: WG1498808
WILMINK GROUP: WG2009212
SIDAT: 85.30091A2
SIDAT: 85.30129
BREMI: 11875
QUINTON HAZELL: XIC8081
DELPHI: GN10177-17B1
MAGNETI MARELLI: 060810173010
MEYLE: 714 885 0005
JAPANPARTS: BO-315
FACET: 9.6264
VEMO: V25-70-0006
KAMOKA: 7120069
ERA: 880048A
MGA: BB8055
ASHIKA: 78-03-315
INTERMOTOR: 12614
FENOX: IC16054
AUTOMEGA: 150015010
ANGLI: 15132
KLAXCAR FRANCE: 45027z
MOTORAD: 2IC106
JANMOR: JM5155
MAXGEAR: 13-0020
EUROCABLE: DC-1023
FISPA: 85.30091
FISPA: 85.30129
ASHUKI by Palidium: M980-13
HITACHI: 138800
HITACHI: 2508800
JAPKO: 78315
AutomotiveAdriado: GLIC0061
EPS: 1.970.364
KW: 470 364
WE PARTS: 220830023
CSV electronic parts: CBE5091
CSV electronic parts: CBE5105
ELTA AUTOMOTIVE: EE5097
ELTA AUTOMOTIVE: XIG5073
DIAMAX: DG2030
AUTOTEAM: L530091
AUTOTEAM: L530129
LUCAS: DMB753
KRAFT AUTOMOTIVE: 9042020
MOTAQUIP: LVCL655
STELLOX: 61-00073-SX
LYNXauto: SPL1015
ABAKUS: 122-01-025
OSSCA: 00991
STARTVOLT: SC 1076
MDR: EPS-1970 364
MDR: MCI-9315
DIPASPORT: BBA239DLPN
DIPASPORT: BBA239MRLN
FERRON: TOP06891026
ESEN SKV: 03SKV012
AP XENERGY: XE-8001
ÜRO Parts: 30713416
ÜRO Parts: 6N0905104
HART: 521 377
PROTECH: IC1076
NTY: ECZ-FR-003
Stark: SKCO-0070040
RIDEX: 689C0041
IAP QUALITY PARTS: 816-11052
MEC-DIESEL: 7300087
MEC-DIESEL: 7300087M
MILES: AL08097
LEMARK: CP202
Storm: 880048
KRAFTVOLL GERMANY: 05020026
ENERGY: CZ0011
MAGNETI MARELLI: 060717036012
DT Spare Parts: 13.44701
HITACHI: 138803
HITACHI: 2508803
APC: AZ100048
GAUSS: GC4212
GEBE: 9 4530 1
BSG: BSG 30-835-003
PEMEBLA: JAPBO-315
HC-Cargo: 150416
VALEO: 245139
QUINTON HAZELL: XIC8469
MAGNETI MARELLI: 060810220010
HITACHI: 138809
HITACHI: 2508809
ELTA AUTOMOTIVE: EE5003
ELTA AUTOMOTIVE: QL1003
ELTA AUTOMOTIVE: XIG5004
STELLOX: 61-00007-SX
WILMINK GROUP: WG1443908
The NewLine: NC0006
MAGNETI MARELLI: 359000601650
MAPCO: 80751
FACET: 9.6035
VEMO: V25-70-0003
KAVO PARTS: ICC-4507
WALKER PRODUCTS: 920-1013
EUROCABLE: DC-1024
EPS: 1.970.135
KW: 470 135
DYNAMATRIX: DIC113
MDR: EPS-1970 135
MEC-DIESEL: 7300087DP
SIDAT: 85.30132
BREMI: 11913
VEMO: V25-70-0007
FRECCIA: IC15-1050
ANGLI: 15127
EUROCABLE: DC-1022
FISPA: 85.30132
ELTA AUTOMOTIVE: EE5163
ELTA AUTOMOTIVE: XIG5160
SASIC: 9206038
LIZARTE: BOBEN003
SIDAT: 85.30061
CHAMPION: BAEA281
QUINTON HAZELL: XIC8326
FACET: 9.6199
EFI AUTOMOTIVE: 155010
INTERMOTOR: 12699
TOPRAN: 300 595
ANGLI: 15129
EUROCABLE: DC-1021
FISPA: 85.30061
BRECAV: 215.002E
AIC: 51163
EPS: 1.970.299
KW: 470 299
ELTA AUTOMOTIVE: EE5291
ELTA AUTOMOTIVE: XIG5220
GEBE: 9 4608 1
PATRON: PCI1013
STELLOX: 61-00087-SX
OSSCA: 51088
MOBILETRON: CE-48
MDR: EPS-1970 299
AP XENERGY: XE-8001A
PROTECH: IC1043
FACET: 9.6199S
AUTOMEGA: 150015710
EUROCABLE: DC-1026
EPS: 1.970.299S
KW: 470 299S
MDR: EPS-1970 299S
WAI: CFD487
MOBILETRON: CF-02
VDO-BR: D46212
MAGNETI MARELLI - BR: BI0038MM
Intran Flotamex: BOF03
FACET: 9.6212
EPS: 1.970.312
KW: 470 312
MDR: EPS-1970 312
JAPANPARTS: BO-300
KAVO PARTS: ICC-4518
ASHIKA: 78-03-300
JAPKO: 78300
CSV electronic parts: CBE5134
PEMEBLA: JAPBO-300
MDR: MCI-9300
SATO tech: E70-1117
BREMI: 20155
HERTH+BUSS ELPARTS: 19020059
MEYLE: 714 885 0011
KAVO PARTS: ICC-4519
MAXGEAR: 13-0016
ASHUKI by Palidium: M980-12
Stark: SKCO-0070006
RIDEX: 689C0007
IAP QUALITY PARTS: 816-11080
WXQP: 30149
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J5363003
NIPPARTS: N5363008
