запалителна бобина NTY ECZ-NS-013
Информация за продукта
вариант на екипировка: COIL ON PLUG
нетно тегло : 410 g
Добави в любими
Вземи 10% отстъпка с един клик!!!
Разбери как сега!
Разбери как сега!
Регистрирай се в сайта и ще получиш 10% отстъпка за всяка онлайн поръчка!
NISSAN: 22448-1KT0A
NISSAN: 22448-1KT1A
NISSAN: 22448-3RC0A
NISSAN: 22448-ED000
NISSAN: 22448-JA00A
NISSAN: 22448-JA00C
RENAULT: 22 43 327 34R
RENAULT: 22 43 392 77R
RENAULT: 22 44 81K T0A
RENAULT: 22 44 83R C0A
RENAULT: 22 44 8JA 00C
DACIA: 22 43 327 34R
INFINITI: 22448-JA00C
TESLA: CP086
TESLA: CL911
TESLA: CP051
HELLA: 5DA 193 175-851
HELLA: 5DA 230 036-101
BorgWarner (BERU): ZSE088
VALEO: 245817
BOSCH: 0 986 221 090
BREMI: 20558
BREMI: 20633
MAGNETI MARELLI: 60717203012
QUINTON HAZELL: XIC8500
HITACHI: 133901
HITACHI: 2503901
FACET: 1662830
FEBI BILSTEIN: 106805
DELPHI: GN10241
DELPHI: GN10241-12B1
VEMO: V38-70-0011
EPS: 1.970.552
KW: 470 552
EFI AUTOMOTIVE: 155226
EFI AUTOMOTIVE: 155385
ERA: 880318
FAE: 80375
MEAT & DORIA: 10642
MEAT & DORIA: 10658
MOTORAD: 1IC135
BRECAV: 126.015
BRECAV: 126.015E
BRECAV: 126.018E
SIDAT: 85.30561
METZGER: 0880428
METZGER: 0880463
SWAG: V-106805
MEAT & DORIA: 10797
HOFFER: 8010797
BLUE PRINT: ADN114237
WILMINK GROUP: WG1902120
WILMINK GROUP: WG2185772
ESEN SKV: 03SKV333
NTY: ECZ-NS-022
NGK: 48347
SIDAT: 85.30421
SIDAT: 85.30423
BOSCH: 0 986 JG1 566
CHAMPION: BAEA088E
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J5371001
DELPHI: GN10241-17B1
MAGNETI MARELLI: 060717203012
TRISCAN: 8860 10007
MAPCO: 80535
MEYLE: 36-14 885 0010
JAPANPARTS: BO-112
BUGIAD: BIC19813
FACET: 9.6452
KAMOKA: 7120086
DENCKERMANN: E100019
BBT: IC16126
KAVO PARTS: ICC-6526
ACDelco: 19374100
ERA: 880318A
NIPPARTS: N5361024
ASHIKA: 78-01-112
INTERMOTOR: 12116
TOPRAN: 701 918
WALKER PRODUCTS: 921-2107
HOFFER: 8010642
HOFFER: 8010658
ANGLI: 15159
MAXGEAR: 13-0189
EUROCABLE: DC-1324
NPS: N536N19
FISPA: 85.30421
FISPA: 85.30423
ASHUKI by Palidium: N840-08
JAPKO: 78112
CASCO: CIC71008AS
AutomotiveAdriado: GLIC0129
GAUSS: GC4448
MANDO: MMI030193
ACKOJAP: A38-70-0011
WE PARTS: 220830384
WE PARTS: 220830399
CSV electronic parts: CBE5161
CSV electronic parts: CBE5421
CSV electronic parts: CBE5423
CSV electronic parts: CBE5559
CSV electronic parts: CBE5561
ELTA AUTOMOTIVE: EE5084
ELTA AUTOMOTIVE: XIG5102
DODA: 1090240043
ACKOJA: A38-70-0011
GEBE: 9 4634 1
DIAMAX: DG2029
AUTOTEAM: L530423
LUCAS: DMB5033
PATRON: PCI1300
MOTAQUIP: LVCL931
SANDO: SIC71008.0
STELLOX: 61-00139-SX
LYNXauto: SPL1088
WAI: CUF549
PEMEBLA: JAPBO-112
OSSCA: 20865
MOBILETRON: CN-46
STARTVOLT: SC 1416
MDR: EPS-1970 552
MDR: MCI-9112
MDR: MCI-9114
HC-Cargo: 150611
HC-Cargo: 150623
WILMINK GROUP: WG1012446
WILMINK GROUP: WG1012457
WILMINK GROUP: WG1487586
WILMINK GROUP: WG1496860
WILMINK GROUP: WG1498834
WILMINK GROUP: WG2009137
DIPASPORT: BBA075DLPN
ESEN SKV: 03SKV316
AP XENERGY: XE-9120H
AP XENERGY: XE-9120N
MASUMA: MIC-205
REAL: 30073800BN
PROTECH: IC1091
YEC: IGC206A
NTY: ECZ-NS-013
Stark: SKCO-0070084
RIDEX: 689C0082
MEC-DIESEL: E105018DP
MILES: AL08033
CONTINENTAL-APAC: A2C59506743
LEMARK: CP056
KRAFTVOLL GERMANY: 05020122
Hitachi in East Asia: IGNC00232
FLAMAR: BEF910017HQ
KAVO PARTS: ICC-6548
MASUMA: MIC-212
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J5371004
DELPHI: GN10648-12B1
KAVO PARTS: ICC-6546
MAGNETI MARELLI: 060810255010
KAVO PARTS: ICC-6527
JANMOR: JM5372
BRECAV: 59.733
KRAFT AUTOMOTIVE: 9044036
PATRON: PCI1203
PEMEBLA: JAPBO-114
ABAKUS: 122-01-055
OSSCA: 14962
MOBILETRON: CN-38
Intran Flotamex: BOUF549
CONTINENTAL-APAC: 2910000408100
Oyodo: 70E1024-OYO
AUTOTEAM: L530421
HC-Cargo: 150933
DODA: 1090240046
FEBEST: NCP-016
MAGNETI MARELLI - BR: BI0105MM
HITACHI in ASEAN: HEX EXX-AB06N
Oyodo: 70E1014-OYO
DYNAMATRIX: DIC130
SpeedMate: SM-ICE002
NPS: N536N23
HITACHI-MX: IGC0017
