запалителна бобина OSSCA 05499
Информация за продукта
:
Добави в любими
Вземи 10% отстъпка с един клик!!!
Разбери как сега!
Разбери как сега!
Регистрирай се в сайта и ще получиш 10% отстъпка за всяка онлайн поръчка!
PEUGEOT: 5970.94
RENAULT: 77 01 479 027
RENAULT: 96 33 001 580
RENAULT: 96 64 401 880
TOYOTA: 90919-02163
CHEVROLET: 88921289
TESLA: CL135
TESLA: CP076
TESLA: CL568
BREMI: 20306
BREMI: 20332
METZGER: 0880304
FEBI BILSTEIN: 24435
SWAG: 60 92 4435
FAE: 80422
BLUE PRINT: ADT314116
BLUE PRINT: ADT31493C
ABAKUS: 122-01-102
WILMINK GROUP: WG1012246
WILMINK GROUP: WG1029516
WILMINK GROUP: WG1054798
WILMINK GROUP: WG1443873
WILMINK GROUP: WG1487405
WILMINK GROUP: WG1496591
WILMINK GROUP: WG1496592
WILMINK GROUP: WG2009234
HELLA: 5DA 358 000-431
BorgWarner (BERU): ZS347
NGK: 48031
VALEO: 245094
SIDAT: 85.30204
SIDAT: 85.30204A2
CHAMPION: BAEA347
HERTH+BUSS ELPARTS: 19050036
DELPHI: GN10240-12B1
MAGNETI MARELLI: 060717100012
MAGNETI MARELLI: 359000601500
TRISCAN: 8860 28008
MAPCO: 80414
MEYLE: 11-14 885 0001
JAPANPARTS: BO-0211JM
VEMO: V46-70-0003
KAMOKA: 7120158
EFI AUTOMOTIVE: 155021
ERA: 880095
ERA: 880095A
FAE: 80309
MEAT & DORIA: 10418
MEAT & DORIA: 10418E
MGA: BB8014
ASHIKA: BO-0211JM
SASIC: 9200001
AUTOMEGA: 150070410
HOFFER: 8010418
HOFFER: 8010418E
ANGLI: 15048
KLAXCAR FRANCE: 45016z
MAXGEAR: 13-0114
EUROCABLE: DC-1158
FISPA: 85.30204
FISPA: 85.30204A2
HITACHI: 133803
HITACHI: 2503803
BRECAV: 110.009
BRECAV: 110.009E
JAPKO: BO-0211JM
SchferbartholdGmbH: 415 27 210 01 11
GAUSS: GC4240
MANDO: MMI030228
WE PARTS: 220830151
WE PARTS: 220830606
CSV electronic parts: CBE5204
AUTOTEAM: L530204
AUTOTEAM: L530204A2
OSSCA: 05499
OSSCA: 05926
MOBILETRON: CE-77
STARTVOLT: SC 2030
DIPASPORT: BBA159DLPN
FERRON: TOP06891045
ESEN SKV: 03SKV085
AP XENERGY: XE-9012
HART: 521 382
PROTECH: IC1011
NTY: ECZ-CT-004
Stark: SKCO-0070019
RIDEX: 689C0020
COGEFA France: 759.7094
MEC-DIESEL: E105049DP
Storm: 880095
Hitachi in East Asia: IGNC00318
QUINTON HAZELL: XIC8220
BBT: IC15125
INTERMOTOR: 12766
AutomotiveAdriado: GLIC0030
APC: AZ100035
ELTA AUTOMOTIVE: EE5054
ELTA AUTOMOTIVE: XIG5054
GEBE: 9 4517 1
EUROREPAR: 1643168680
LUCAS: DMB885
MOTAQUIP: LVCL810
STELLOX: 61-00035-SX
LYNXauto: SPL1032
WAI: CUF059
LEMARK: CP278
JANMOR: JM5027
PATRON: PCI1048
HELLA: 5DA 358 057-131
BorgWarner (BERU): ZS559
NGK: 48094
VALEO: 245271
SIDAT: 85.30262
BOSCH: F 000 ZS0 121
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J5362001
QUINTON HAZELL: XIC8146
TRISCAN: 8860 13030
JAPANPARTS: BO-226
FACET: 9.6098
VEMO: V70-70-0003
KAVO PARTS: ICC-9040
EFI AUTOMOTIVE: 155282
ERA: 880359
ERA: 880359A
FRECCIA: IC15-1011
MEAT & DORIA: 10539
NIPPARTS: N5362029
ASHIKA: 78-02-226
INTERMOTOR: 12648
WALKER PRODUCTS: 920-1019
HOFFER: 8010539
ANGLI: 15506
EUROCABLE: DC-1333
NPS: T536A12
FISPA: 85.30262
HITACHI: 138866
HITACHI: 2508866
JAPKO: 78226
AutomotiveAdriado: GLIC0256
GAUSS: GC4028
EPS: 1.970.198
KW: 470 198
ACKOJAP: A70-70-0003
WE PARTS: 220830287
DYNAMATRIX: DIC161
CSV electronic parts: CBE5199
CSV electronic parts: CBE5262
CSV electronic parts: CBE5348
ELTA AUTOMOTIVE: EE5282
ELTA AUTOMOTIVE: XIG5228
ACKOJA: A70-70-0003
GEBE: 9 4698 1
AUTOTEAM: L530262
LUCAS: DMB949
PATRON: PCI1086
MOTAQUIP: LVCL1178
STELLOX: 61-00057-SX
LYNXauto: SPL1120
WAI: CUF111
WAI: CUF1180
MOBILETRON: CT-08
MDR: EPS-1970 198
HC-Cargo: 150266
WILMINK GROUP: WG1012359
WILMINK GROUP: WG1446158
WILMINK GROUP: WG1496905
WILMINK GROUP: WG1756492
PROTECH: IC1115
WXQP: 30137
WXQP: 30539
WXQP: 30614
NTY: ECZ-TY-009
Stark: SKCO-0070138
RIDEX: 689C0131
IAP QUALITY PARTS: 816-17080
Intran Flotamex: BOUF111
MILES: AL08052
CONTINENTAL-APAC: A2C59514960
LEMARK: CP219
KRAFTVOLL GERMANY: 05020167
Oyodo: 70E2003-OYO
