запалителна бобина TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.17.067
Информация за продукта
за OE-номер: 12 13 8 647 689
Добави в любими
Вземи 10% отстъпка с един клик!!!
Разбери как сега!
Разбери как сега!
Регистрирай се в сайта и ще получиш 10% отстъпка за всяка онлайн поръчка!
BMW: 12 13 7 551 049
BMW: 12 13 7 562 744
BMW: 12 13 7 571 643
BMW: 12 13 7 594 937
BMW: 12 13 8 647 689
TESLA: CL603
HELLA: 5DA 193 175-491
NGK: 48033
NGK: 48206
VALEO: 245730
BOSCH: 0 221 504 467
BOSCH: 0 221 504 470
CHAMPION: BAEA143
MAGNETI MARELLI: 060717114012
MAGNETI MARELLI: 060717116012
HITACHI: 133875
HITACHI: 2503875
FEBI BILSTEIN: 36100
SWAG: 20 93 6100
DELPHI: GN10475-12B1
METZGER: 0880014
VEMO: V20-70-0014
ERA: 880200
ERA: 880200A
MEAT & DORIA: 10530
JP GROUP: 1491600200
DIPASPORT: BBA052DPSN
BLUE PRINT: ADB111401C
SchferbartholdGmbH: 415 27 214 01 11
WILMINK GROUP: WG1012182
WILMINK GROUP: WG1054396
WILMINK GROUP: WG1428142
WILMINK GROUP: WG1487391
WILMINK GROUP: WG1496607
WILMINK GROUP: WG1496608
WILMINK GROUP: WG1498820
WILMINK GROUP: WG1965354
WILMINK GROUP: WG2009224
BorgWarner (BERU): ZSE143
SIDAT: 85.30251
SIDAT: 85.30251A2
BREMI: 20438
HERTH+BUSS ELPARTS: 19050060
DELPHI: GN10575-17B1
MAGNETI MARELLI: 060717115012
MAGNETI MARELLI: 060717152012
MAGNETI MARELLI: 359000610070
TRISCAN: 8860 11013
MAPCO: 80603
MEYLE: 314 885 0007
JAPANPARTS: BO-0102JM
JAPANPARTS: BO-0106JM
FACET: 9.6375
VEMO: V20-70-0013
VEMO: V20-70-0017
VEMO: V20-70-0022
KAMOKA: 7120173
DENCKERMANN: E100026
TRUCKTEC AUTOMOTIVE: 08.17.067
FRECCIA: IC15-1110
FAE: 80247
MEAT & DORIA: 10530E
ASHIKA: BO-0102JM
ASHIKA: BO-0106JM
INTERMOTOR: 12846
TOPRAN: 500 959
WALKER PRODUCTS: 921-2098
AUTOMEGA: 150070110
HOFFER: 8010530
HOFFER: 8010530E
ANGLI: 15204
MOTORAD: 1IC124
MAXGEAR: 13-0201
EUROCABLE: DC-1231
FISPA: 85.30251
FISPA: 85.30251A2
BRECAV: 104.004
BRECAV: 104.004E
BRECAV: 104.011
BRECAV: 104.011E
JAPKO: BO-0102JM
JAPKO: BO-0106JM
CASCO: CIC75000AS
AutomotiveAdriado: GLIC0078
AIC: 53231
SchferbartholdGmbH: 415 02 230 01 11
EPS: 1.970.475
KW: 470 475
MANDO: MMI030029
MANDO: MMI030030
WE PARTS: 220830277
WE PARTS: 220830613
CSV electronic parts: CBE5081
CSV electronic parts: CBE5154
CSV electronic parts: CBE5249
CSV electronic parts: CBE5251
CSV electronic parts: CBE5252
ELTA AUTOMOTIVE: EE5004
ELTA AUTOMOTIVE: QL1017
ELTA AUTOMOTIVE: XIG5003
GEBE: 9 4566 1
GEBE: 9 4593 1
GEBE: 9 4594 1
DIAMAX: DG2022
4U Autoparts: 16952BW
4U Autoparts: 16956BW
LUCAS: DMB877
PATRON: PCI1129
MOTAQUIP: LVCL811
MOTAQUIP: VCL811
ASAM: 74119
SANDO: SIC75000.0
STELLOX: 61-00005-SX
LYNXauto: SPL1148
WAI: CUF064
OSSCA: 19613
STARTVOLT: SC 2617
MDR: EPS-1970 475
HC-Cargo: 150575
WILMINK GROUP: WG1012350
WILMINK GROUP: WG1428141
WILMINK GROUP: WG1487605
WILMINK GROUP: WG1496730
WILMINK GROUP: WG1496972
WILMINK GROUP: WG1496974
WILMINK GROUP: WG1498934
WILMINK GROUP: WG1498958
WILMINK GROUP: WG1498959
WILMINK GROUP: WG1796868
WILMINK GROUP: WG1796870
WILMINK GROUP: WG1892957
WILMINK GROUP: WG2009148
WILMINK GROUP: WG2017378
FERRON: TOP06891049
FERRON: TOP06891065
ESEN SKV: 03SKV043
ESEN SKV: 03SKV142
AP XENERGY: XE-9013A
AP XENERGY: XE-9126A
AP XENERGY: XE-9146
ÜRO Parts: 12139066468
TRADEX FRANCE: IC7014
MASUMA: MIC-0035
REAL: 30094000BN
PROTECH: IC1015
PROTECH: IC1059
WXQP: 250037
WXQP: 250291
NTY: ECZ-BM-000
NTY: ECZ-BM-003
Stark: SKCO-0070004
Stark: SKCO-0070351
RIDEX: 689C0005
RIDEX: 689C0343
MEC-DIESEL: 7300104DP
MEC-DIESEL: E194690
The NewLine: NC0759
MILES: AL08034
CONTINENTAL-APAC: A2C59506747
LEMARK: CP039
Storm: 880107
Storm: 880200
MTR: 12161400
MTR: AVR_ZSE143
KRAFTVOLL GERMANY: 05020092
ENERGY: CZ0059
ENERGY: CZ0061
FLAMAR: BEF110057HQ
MAGNETI MARELLI: 060810212010
BBT: IC09108
EFI AUTOMOTIVE: 155136
EFI AUTOMOTIVE: 155190
EFI AUTOMOTIVE: 155190p
MGA: BB8000
FENOX: IC16046
JANMOR: JM5230
EUROCABLE: DC-1258
DYNAMATRIX: DIC051
CSV electronic parts: CBE5251C
EUROREPAR: 1643167080
AUTOTEAM: L530251
AUTOTEAM: L530251A2
OSSCA: 16979
MOBILETRON: CE-155
ESEN SKV: 03SKV206
MTR: 060717115012
ENERGY: CZ0060
EUROCABLE: DC-1147
WAI: CUF2846
QUINTON HAZELL: XIC8214
EFI AUTOMOTIVE: 155049
STELLOX: 61-00156-SX
SCHNIEDER AUTOTECH: BMS18.00006
FREY: 818402001
Hitachi in East Asia: IGNC00315
